📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
FPS
4 žinutės · 1,634 peržiūros
🕐 2012-06-10 21:27 #1
Sveiki, noreciau suzinoti kai zaidi zaidima kaip reikia isijungti fps (60, 50 ir t.t. kaip pavyzdys ) ?
🕐 2012-06-10 21:30 #2
fraps programą....
🕐 2012-06-10 21:40 #3
Gali naudoti tam Frapsus , ang. Fraps . Galesi ismatuoti kiek kadru per sekunde .
🕐 2012-06-10 21:51 #4
Lukasamba parašė:
Sveiki, noreciau suzinoti kai zaidi zaidima kaip reikia isijungti fps (60, 50 ir t.t. kaip pavyzdys ) ?


Filmuojant su Fraps galimas toks prikolas , tik yra keli minusai šios programos :
1.Sumontuotų filmukų dydis , pvz.1min filmukas užima 1gb (galima išspręsti naudojant konverterį)
2.Lėčiau veikia žaidimas , t.y. mažiau FPS bus žaidžiant nei įprastai (man tai pavyzdžiui nėra labai didelė problema) ;
3.Ne visada įrašo garsą (dažnokai man nutinka) .
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti