🕐 2012-06-10 21:27
#1
Sveiki, noreciau suzinoti kai zaidi zaidima kaip reikia isijungti fps (60, 50 ir t.t. kaip pavyzdys ) ?
Lukasamba parašė:
Sveiki, noreciau suzinoti kai zaidi zaidima kaip reikia isijungti fps (60, 50 ir t.t. kaip pavyzdys ) ?