📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Driver: San Francisco Black Bar beda
28 žinutės · 10,378 peržiūros
🕐 2012-08-14 10:26 #1
Sveiki, taigi turiu Driver: San Francisco bet labai nesinori žaisti jo vien del to, kad vaizdas nepervisa ekrana. Štai kaip atrodo viršuje ir apačioje lieka juoda, gal žinote kaip ištaisyti šia problema? Atsisiunčiau naujus Display draiverius, bet nepadejo. Šeip čia dar nedauk juoda, pas mane daugiau, neradau kito paveiksliuko.
Redaguota 2012-08-14 10:30
🕐 2012-08-14 10:37 #2
Dabar nepamenu , bet ar neturėtu taip būti ? Jei ne tai gal rezoliuciją blogą pasirinkai?
🕐 2012-08-14 10:41 #3
visas rezoliucijas pertikrinau, niekas nekinta, tik grafika.
🕐 2012-08-14 11:04 #4
Nu nežinau, nežinau .
Redaguota 2012-08-14 11:05
🕐 2012-08-14 11:09 #5
Kituose žaidimuose taip turi būti :\, manau, kad jis vienas iš jų. Bet jug tie juodi visiškai nemaišo :D, bent man kaip tik įdomiau su tokiais lošt :D.
Redaguota 2012-08-14 11:09
🕐 2012-08-14 12:49 #6
Raceris parašė:
Kituose žaidimuose taip turi būti :\, manau, kad jis vienas iš jų. Bet jug tie juodi visiškai nemaišo :D, bent man kaip tik įdomiau su tokiais lošt :D.


cia ir neatspejai. sita graju turejau ir jis man buvo visam ekrane. t.y. jokiu juodu juostu nebuvo. pas tave stacionarus PC kiek supratau jo?
🕐 2012-08-14 14:11 #7
FifaEvolutionify parašė:
[quote]Raceris parašė:
Kituose žaidimuose taip turi būti :\, manau, kad jis vienas iš jų. Bet jug tie juodi visiškai nemaišo :D, bent man kaip tik įdomiau su tokiais lošt :D.


cia ir neatspejai. sita graju turejau ir jis man buvo visam ekrane. t.y. jokiu juodu juostu nebuvo. pas tave stacionarus PC kiek supratau jo?[/quote]
Jo, stacionarus. :)
Vaizduške: AMD Radeon HD 6700 Series
Processor: AMD Atholn (tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600+ (2CPUs), - 2.80 GHz
RAM: 2048MB
🕐 2012-08-14 14:17 #8
Na pas mane tai tie juodi atsiranda tik taikai nusistatau grafika ant HIGH.
🕐 2012-08-14 14:17 #9
TheLancer parašė:
[quote]FifaEvolutionify parašė:
[quote]Raceris parašė:
Kituose žaidimuose taip turi būti :\, manau, kad jis vienas iš jų. Bet jug tie juodi visiškai nemaišo :D, bent man kaip tik įdomiau su tokiais lošt :D.


cia ir neatspejai. sita graju turejau ir jis man buvo visam ekrane. t.y. jokiu juodu juostu nebuvo. pas tave stacionarus PC kiek supratau jo?[/quote]
Jo, stacionarus. :)
Vaizduške: AMD Radeon HD 6700 Series
Processor: AMD Atholn (tm) 64 X2 Dual Core Processor 5600+ (2CPUs), - 2.80 GHz
RAM: 2048MB[/quote]

gali but kad monitorius pats kaltas. ta prasme su rezoliucija ar kazkas panasaus...
🕐 2012-08-14 14:18 #10
mano rezoliucija yra 1280x1024. Bet visi kiti game tai veikia gerai, be to black bar, tik sis vienas toks. Internete tai mazai raso apie sia problema. :(

INSTALL NOTES
1. Unpack the release
2. Mount or burn image
3. Install
4. Run the update from the folder on the DVD
5. Copy everything from the SKIDROW folder to the game installation
6. In C:UsersUSERNAMEAppDataLocalUbisoft Game Launcher delete settings.yml before u start the game for the first time
7. Play the game
8. Support the companies, which software you actually enjoy
aš šito nurodymo neatlikau, tai gal gali buti del to? čia tipo rašo kad panaikitni ta failiuka?
Redaguota 2012-08-14 15:19
🕐 2012-08-14 16:53 #11
man ant laptop visi zaidai taip eina nes rezoliucija yra tokia ir nk cia nepakeisi. Pas mane gali tik mazint o didint ner variantu
🕐 2012-08-14 18:20 #12
Bet keistas tu.... Sitoks vaizdas graziau atrodo.
🕐 2012-08-14 21:15 #13
DeivisCola parašė:
Bet keistas tu.... Sitoks vaizdas graziau atrodo.

Keistas tu, ne aš. Mes gal visi skirtingi. Bl.et Molis tu.
Redaguota 2012-08-14 21:22
🕐 2012-08-14 21:22 #14
TheLancer parašė:
mano rezoliucija yra 1280x1024. Bet visi kiti game tai veikia gerai, be to black bar, tik sis vienas toks. Internete tai mazai raso apie sia problema. :(

INSTALL NOTES
1. Unpack the release
2. Mount or burn image
3. Install
4. Run the update from the folder on the DVD
5. Copy everything from the SKIDROW folder to the game installation
6. In C:UsersUSERNAMEAppDataLocalUbisoft Game Launcher delete settings.yml before u start the game for the first time
7. Play the game
8. Support the companies, which software you actually enjoy
aš šito nurodymo neatlikau, tai gal gali buti del to? čia tipo rašo kad panaikitni ta failiuka?


na neturetu buti del to...
🕐 2012-08-14 21:22 #15
TheLancer parašė:
[quote]DeivisCola parašė:
Bet keistas tu.... Sitoks vaizdas graziau atrodo.

Keistas tu, ne aš. Mes gal visi skirtingi. Molis.[/quote]


O dar vienas narys, kuris iskart pradeda pestis...
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti