📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Kolonkės
32 žinutės · 11,091 peržiūros
🕐 2012-09-16 15:42 #1
Davai pasiulykite kokes kolonėles, iki 100Lt
🕐 2012-09-16 15:47 #2
http://www.varle.lt/kompiuteriu-koloneles/kompiuterio-koloneles-speaker-sbs-21-a22051mf0400aa000.html
🕐 2012-09-16 16:03 #3


Če žemų dažniu?
🕐 2012-09-16 16:18 #4
http://www.kilobaitas.lt/Garso_koloneles/Logitech/Logitech_Z313_21_Stereo_W25_R/980-000413/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_469&ID=338267 cia dar geresnes, tik kad +19lt
🕐 2012-09-16 16:53 #5


Če žemų dažniu?[/quote]
Jei x.1 tai su sub'u
🕐 2012-09-16 17:21 #6
Toxas parašė:
http://www.kilobaitas.lt/Garso_koloneles/Logitech/Logitech_Z313_21_Stereo_W25_R/980-000413/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_469&ID=338267 cia dar geresnes, tik kad +19lt

Pas mane stipriakas lygiai toks pat :D Tik kolonėlės truputį kitokios.Ir galiu pasakyt, kad barška kaip turi būt. http://www.google.lt/imgres?um=1&hl=lt&sa=N&biw=1280&bih=929&tbm=isch&tbnid=Y1HRD33decG3QM:&imgrefurl=http://pigu.lt/kompiuterine_technika/kompiuteriu_prekes/koloneles/garso_koloneles_logitech_x_210%3Fid%3D28947&docid=EsN4DVGLnF2mGM&imgurl=http://s1.pigu.lt/colours/289/67/28967/large-0.jpg&w=310&h=194&ei=luBVUNHMFo3AswavpYCoAw&zoom=1&iact=rc&dur=3&sig=114824623212967060422&page=1&tbnh=110&tbnw=175&start=0&ndsp=30&ved=1t:429,r:7,s:0,i:92&tx=68&ty=48
Redaguota 2012-09-16 17:22
🕐 2012-09-16 18:39 #7
man labiausiai iš išvaizdos šitos.
http://www.varle.lt/kompiuteriu-koloneles/kompiuterio-koloneles-microlab-b-18-20-speakers.html

http://www.varle.lt/kompiuteriu-koloneles/kompiuterio-koloneles-sweex-koloneliu-rinkinys-20--191387.html

http://www.varle.lt/kompiuteriu-koloneles/kompiuterio-koloneles-manta-koloneles-mm170-juodas.html

http://www.varle.lt/kompiuteriu-koloneles/kompiuterio-koloneles-sweex-koloneliu-rinkinys-20--191370.html



Šitos ir tokios neblogos.:
http://www.skytech.lt/31731003100-genius-koloneles-u21-200-usb-p-89822.html

http://www.skytech.lt/md122-microlab-md122-speakers-24w-rms-12w12w-dual-power-supply-and-usb-pure-alum-p-18861.html


Kuris varijantis iš šiū geriausias?
Redaguota 2012-09-16 18:46
🕐 2012-09-16 18:47 #8
Na nezinau, pas mane sitos Microlab siuo metu stovi. Jau ketvirtus metus skaiciuoja. Pati isvaizda, bet jau man superine.
🕐 2012-09-16 18:52 #9
Kam tau kolonkės ? Jei muzika žada leist tai imk tik su basu nes kitaip nieko gero . Ka manai apie tokias? :D
http://uk.creative.com/products/productarchive.asp?category=924&subcategory=928&product=16920
🕐 2012-09-18 23:20 #10
BloodyZero parašė:
Na nezinau, pas mane sitos Microlab siuo metu stovi. Jau ketvirtus metus skaiciuoja. Pati isvaizda, bet jau man superine.

Žašibys ! as ir tokios noriu
🕐 2012-09-19 06:58 #11
Clevaro parašė:
[quote]BloodyZero parašė:
Na nezinau, pas mane sitos Microlab siuo metu stovi. Jau ketvirtus metus skaiciuoja. Pati isvaizda, bet jau man superine.

Žašibys ! as ir tokios noriu[/quote]

Kad tu zinotum, kaip basas kala :D Ir garsas kokybiskas, o ne kaip pas kaikuriuos traska.
🕐 2012-09-19 12:30 #12
pas mane sitos ir nieko netraska net ant max ir bossas grazei groja
🕐 2012-09-19 14:37 #13
as ir tokias turiu
🕐 2012-09-19 15:07 #14
kam tau iki 100 pataupyk ir normalias nusipirksi...

Mano:
🕐 2012-09-19 16:02 #15
Anonymous parašė:
kam tau iki 100 pataupyk ir normalias nusipirksi...

Mano:


Kam man pirkt už 1000Lt jai aš galiu muzika gariai leist tik labai retai?
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti