📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Dėl UpNp
8 žinutės · 3,231 peržiūros
🕐 2012-09-19 22:43 #1
Sveiki ,sorry jei ne į tinkamą temos skiltį sukūriau temą nu bet vistiek .Taigi buvo keletą dienų problemų su BF3,nu feedback support sakė "disable upnp." ,nuejau į intiką ,ten reikia per kažkokį routerio IP adresą prisijungt ir per "advanced options" išjungt jį.
Taigi gal žinote kaip padaryti tai? Aš nežinau kas pas mane per "routeris" ,tik žinau kad internetas TEO(zebra berods ) .viskas :S
🕐 2012-09-19 22:56 #2
pradekim nuo to koks pas tave internetas, sviesolaidinis ar linijinis? tada pries kiek laiko ivestas?

P.S. cia taip issiaiskinsim koks pas tave router'is.
Redaguota 2012-09-19 22:56
🕐 2012-09-19 22:59 #3
nu kaip čia pasakius,net nežinau...vienas pc per wifi prijungtas,kitas per kabelį ,o įvestas atrodo prieš 5 metus :S?
🕐 2012-09-19 23:01 #4
nepyk neradau geresnio paveiksliuko, ar toks router'is?
🕐 2012-09-20 14:07 #5
Internetas ateija kokiu laidu- LAN (storesnis už telefonini) ar telefoniniu
🕐 2012-09-20 14:59 #6
naujokellis parašė:
nepyk neradau geresnio paveiksliuko, ar toks router'is?

Jo ,toks pat.
Berods storesnis už telefoninį :S
🕐 2012-09-20 15:17 #7
Įsidėk kompaktą,kurį gavai su ruteriu. Tam kompakte yra PDF failas, kuriame yra tavo routerio adresas(192.168.1.kažkiek), atsidaryk tą adresą neto naršyklėje ir paieškok nustatymuose.
🕐 2012-09-20 17:51 #8
EDIT:VISKA SUTVARKAIU< REBOOT PADARIAU MODEM IR VISKAS, DICE SUX
Redaguota 2012-09-20 18:13
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti