🕐 2012-09-24 17:17
#1
tai va gavau draugo zinute klausia kaip padaryt kad pakeistum balsa skype'j kaip is jo supratau kaskoki panasu i Anonymous zinuciu... nu krc nezinau... ar yra tokiu programu?
Anonymous parašė:
Pirmas dalykas anonymous nera nei grupe nei organizacija... antras kiek dabar skaiciau sitas balsas padarytas su Audacity. Tai per skype tikriausei nelabai bus tokio dalyko... Na bet gal but dar panarsius kur giliau kaska panasaus atrasiu... :/