📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Microsoft Windows 8 Professional x86 &x64
72 žinutės · 25,913 peržiūros
🕐 2012-10-26 13:00 #1
Sveiki visi , taigi , įmetu "Microsoft Windows 8 Professional x86 &x64" torrentą iš torrent.lt ... gal kam prireiks :)

http://www.failai.lt/dsjcj7u7skts/[Torrent.LT]_Soft-PC-Microsoft-Windows-8-Professional-x86-x64-Anglu.torrent.htm

Slaptažodis , kiek skaičiau yra : 0258

Sekmės , prašau Seed , ir Comment. :)
Redaguota 2012-10-26 14:06
🕐 2012-10-26 13:30 #2
Tavo to failo net nėra.
🕐 2012-10-26 13:42 #3
Kaip žvengčiau jei dabar tave Microsoft'as po teismus užtampytų : DD .
🕐 2012-10-26 13:51 #4
Nieko netampis , nesenai pats iš LM persipučiau 8 windausus ir sėdėjau laimingas , nei kas gaudė nei ką .
🕐 2012-10-26 14:07 #5
UP! Linką sutvarkiau , veikia dabar. :) Kokių dar teismų ? :D Nesvaik.
🕐 2012-10-26 14:10 #6
Killeris parašė:
Kaip žvengčiau jei dabar tave Microsoft'as po teismus užtampytų : DD .

Supranti, pas dar be ant tiek išsivysčiusi valstybė, kad MS gaudytu sukčius masiškai
🕐 2012-10-26 14:24 #7
Dowexx parašė:
Nieko netampis , nesenai pats iš LM persipučiau 8 windausus ir sėdėjau laimingas , nei kas gaudė nei ką .


Nu ir kaip? patiko winai?
🕐 2012-10-26 14:28 #8
Paulienis parašė:
[quote]Dowexx parašė:
Nieko netampis , nesenai pats iš LM persipučiau 8 windausus ir sėdėjau laimingas , nei kas gaudė nei ką .


Nu ir kaip? patiko winai?[/quote]

Taigi matai , kad niekas nieko negaudo , ir negaudys :D Gali bb*... ką paplatint , vargiai tikėčiau , kad gaudytų :D
🕐 2012-10-26 14:45 #9
AnoNyM parašė:
[quote]Paulienis parašė:
[quote]Dowexx parašė:
Nieko netampis , nesenai pats iš LM persipučiau 8 windausus ir sėdėjau laimingas , nei kas gaudė nei ką .


Nu ir kaip? patiko winai?[/quote]

Taigi matai , kad niekas nieko negaudo , ir negaudys :D Gali bb*... ką paplatint , vargiai tikėčiau , kad gaudytų :D[/quote]
Paplatintum FBI duomenis tada gaudytu...
🕐 2012-10-26 14:45 #10
Dowexx parašė:
Nieko netampis , nesenai pats iš LM persipučiau 8 windausus ir sėdėjau laimingas , nei kas gaudė nei ką .




Palaukit jūs dar palaukit .
Kaip su Windows7 buvo pamenat?
Tik po kiek laiko užtampė LM, ir thepiratebay.se po teismus dėl Win7 piratavimo .
🕐 2012-10-26 14:59 #11
gozynas parašė:
[quote]AnoNyM parašė:
[quote]Paulienis parašė:
[quote]Dowexx parašė:
Nieko netampis , nesenai pats iš LM persipučiau 8 windausus ir sėdėjau laimingas , nei kas gaudė nei ką .


Nu ir kaip? patiko winai?[/quote]

Taigi matai , kad niekas nieko negaudo , ir negaudys :D Gali bb*... ką paplatint , vargiai tikėčiau , kad gaudytų :D[/quote]
Paplatintum FBI duomenis tada gaudytu...[/quote]

Tai , kad jų tu niekaip nesužinotum :D Vargiai sužinotum.. :D

Vsio , aš Windows 8 User'is!

Vsio , aš Windows 8 User'is!
Redaguota 2012-10-26 16:47
🕐 2012-10-26 17:20 #12
cia jau pilna versija?

?
Redaguota 2012-10-26 18:55
🕐 2012-10-26 20:51 #13
Mantizzz parašė:
cia jau pilna versija?

?


Jap. :) Kur parašyta , kad "Limite Edition" , ar pan. ? :D
🕐 2012-10-26 21:00 #14
Paulienis parašė:
[quote]Dowexx parašė:
Nieko netampis , nesenai pats iš LM persipučiau 8 windausus ir sėdėjau laimingas , nei kas gaudė nei ką .


Nu ir kaip? patiko winai?[/quote]

Na man asmeniškai taip ,greiti ir patogus, greitai sukasi .
🕐 2012-10-26 21:26 #15
Bet ar su jais pažaisi žaidimus?
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti