🕐 2012-10-26 15:31
#1

Tj mano kompiuteris naudoja 3 GB iš 8 ar kaip? ka daryt kad naudotų visus 8.00 GB?
Ar taip ir turi būt?
Redaguota 2012-10-26 15:31

gozynas parašė:
o kai perasysiu i 64 man visi zaidimai dings?
Dowexx parašė:
[quote]gozynas parašė:
o kai perasysiu i 64 man visi zaidimai dings?
gozynas parašė:
[quote]Dowexx parašė:
[quote]gozynas parašė:
o kai perasysiu i 64 man visi zaidimai dings?
LeRojus parašė:
Torrentuose pilna