🕐 2012-10-29 20:21
#1
Farming Simulator 2013 .
14 žinutės · 7,252 peržiūros
🕐 2012-10-29 20:30
#2
Ysirasyk naujausius video draiverius
🕐 2012-10-29 20:30
#3
LeRojus parašė:
Ysirasyk naujausius video draiverius
Nu naujausi pas mane tie driver'iai .
🕐 2012-10-29 20:31
#4
o kartais ne su vaizdo plokste problema?
🕐 2012-10-29 20:31
#5
O atsinaujines y naujausius? Gali but kad nepalaiko 3 shaderiu tai bandyk atsinaujint vaidzo plokstes draiverius
🕐 2012-10-29 20:36
#6
ATI Mobility Radeon HD6490M su Shader 5.0 pas mane .
Naujausi tie driver'iai .
Naujausi tie driver'iai .
🕐 2012-10-29 20:41
#7
LeRojus parašė:
Bandei crackint?
Durnesnio atsakymo dar nemačiau :D
Prie ko čia crack , jei rašo kad reikialingas Shader 3.0
Irašikite naujausius draiverius .
🕐 2012-10-29 20:47
#8
Pas mane Shader 5.0 .
Naujausi driver'iai tie .
Naujausi driver'iai tie .
🕐 2012-10-29 21:19
#9
Bandei plokste perjungt vaizdo ? gal ne su ta bandai zaist ? ;DDD
🕐 2012-10-29 22:11
#10
Bandžiau .
🕐 2012-10-29 22:13
#11
Pirma istrink ta zaidima.
Poto atsinaujink dar kartą tuos draiverius
Veliau darkarta irasyk ta geima
Irases perkrauk pc
Bandyk ijungt
Poto atsinaujink dar kartą tuos draiverius
Veliau darkarta irasyk ta geima
Irases perkrauk pc
Bandyk ijungt
🕐 2012-10-29 23:33
#12
sveikas,tau problema yra ta kad tu neesi pajunges 3d,savo ploksteje,turi nueiti y jos nustaymus ir pajungti 3d junkcija,kiataip galiesi naujint nenaujines tu driv'u,game vistiek neveiks;)
🕐 2012-10-30 01:03
#13
Man tas pats. Ir kaip pajungti ta 3d funkcija?
🕐 2012-11-01 22:35
#14
kdel man rašo kad reikia cd nors aš idėjau tą cd programą
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti

