📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Farming Simulator 2013 .
14 žinutės · 7,252 peržiūros
🕐 2012-10-29 20:21 #1
Kaip sutvarkyti šia problemą?






Ir tik nesakykit, kad integruota vaizdo plokštė, nes pas mane jo stovi dvi . Viena integruota kita ne .
🕐 2012-10-29 20:30 #2
Ysirasyk naujausius video draiverius
🕐 2012-10-29 20:30 #3
LeRojus parašė:
Ysirasyk naujausius video draiverius




Nu naujausi pas mane tie driver'iai .
🕐 2012-10-29 20:31 #4
o kartais ne su vaizdo plokste problema?
🕐 2012-10-29 20:31 #5
O atsinaujines y naujausius? Gali but kad nepalaiko 3 shaderiu tai bandyk atsinaujint vaidzo plokstes draiverius
🕐 2012-10-29 20:36 #6
ATI Mobility Radeon HD6490M su Shader 5.0 pas mane .
Naujausi tie driver'iai .
🕐 2012-10-29 20:41 #7
LeRojus parašė:
Bandei crackint?


Durnesnio atsakymo dar nemačiau :D
Prie ko čia crack , jei rašo kad reikialingas Shader 3.0
Irašikite naujausius draiverius .
🕐 2012-10-29 20:47 #8
Pas mane Shader 5.0 .
Naujausi driver'iai tie .
🕐 2012-10-29 21:19 #9
Bandei plokste perjungt vaizdo ? gal ne su ta bandai zaist ? ;DDD
🕐 2012-10-29 22:11 #10
Bandžiau .
🕐 2012-10-29 22:13 #11
Pirma istrink ta zaidima.
Poto atsinaujink dar kartą tuos draiverius
Veliau darkarta irasyk ta geima
Irases perkrauk pc
Bandyk ijungt
🕐 2012-10-29 23:33 #12
sveikas,tau problema yra ta kad tu neesi pajunges 3d,savo ploksteje,turi nueiti y jos nustaymus ir pajungti 3d junkcija,kiataip galiesi naujint nenaujines tu driv'u,game vistiek neveiks;)
🕐 2012-10-30 01:03 #13
Man tas pats. Ir kaip pajungti ta 3d funkcija?
🕐 2012-11-01 22:35 #14
kdel man rašo kad reikia cd nors aš idėjau tą cd programą
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti