📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
jusu naudojamas intenetas
33 žinutės · 14,592 peržiūros
🕐 2010-07-09 15:29 #1
mano omni conect
🕐 2010-07-09 16:15 #2
Pas mane Erdves :).
🕐 2010-07-09 16:34 #3
as zebra ir vodafone
🕐 2010-07-09 16:59 #4
Zebra
🕐 2010-07-09 22:34 #5
Verslo Tiltas :D
🕐 2010-07-09 22:38 #6
The infamous OmniConnect.
🕐 2010-07-09 22:45 #7
Erdves :(
🕐 2010-07-10 00:01 #8
Kaime ZEBRA 8mbps, o Kaune Meganet 50mbps. Bet siunčia per torrent kaip 100mbps. Kartais siuntimas iki 11 megabaitų per sekunde užkyla.
🕐 2010-07-10 08:20 #9
IceCold parašė:
Kaime ZEBRA 8mbps, o Kaune Meganet 50mbps. Bet siunčia per torrent kaip 100mbps. Kartais siuntimas iki 11 megabaitų per sekunde užkyla.




Nu tai pas tave intikas geras
🕐 2010-07-10 09:22 #10
Mezon - Nevaržyk planas.
🕐 2010-07-10 09:25 #11
pas mane zebra sviesolaidinis
🕐 2010-07-10 11:17 #12
pas mane irgi Zebra
🕐 2010-09-23 14:53 #13
Omni Connect
🕐 2010-09-23 15:21 #14
DKD
🕐 2010-09-23 15:31 #15
Pas mane zebra, noriu tureti sviesolaidi, bet gyvenu tokioj vietoj kur vargu ar galima irengt ji... :(
Redaguota 2010-09-23 15:31
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti