📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Sugrįžęs Blair Witch Volume I
23 žinutės · 6,660 peržiūros
🕐 2013-02-17 13:48 #1
Sveiki visi čia MusicDJ997 ir štai mano naujas ir išskirtinis video.
Vakar įsirašiau seną 2000m. žaidimą Blair Witch Volume I ir truputį pažaidus užsinorėjau jį pafilmuoti (aišku su VirgilHilts prašymais :D)
ŽAIDIMO APRAŠYMAS:

Veiksmas vyksta 1941m. Pagrindinė veikėja yra mokslininkė vardu Elspeth Holliday, nors ji šiaip labiau panaši į kokią slaptą agentę su visokiais žaisliukais lagamine :D Grįžtant prie temos mokslininkė atvyko į miestą Burkitsvilį ( Burkittsville) kuriame 1940m. žmogaus, vardu Rustin Parr buvo nužudyti 7 vaikai. Kaip jis prisipažino jį kamavo raganos balsas kuris jam liepė nužudyti tuos vaikus.
Taigi Holliday atvyksta į miestą. Pirmas įspūdis buvo jog visame miestelyje nėra žmonių, nes visur buvo tusčia ir baugu. Holliday užsisakė kambarį kuriame yra tų 7 nužudytų vaikų paveikslas. Tada ji užsuka į kavinę ir keli žmonės papasakoja apie Blair Witch, tikriausiai tą moterį kurios balsą girdėjo Rustin Parr. Tada iš karto atėjo naktis, pradėjo žaibuoti ir mes grįžome namo. Nuo to viskas ir prasidėjo...

Nuo čia aš ir pradėjau žaisti šitą žaidimą. Pradėjau jį filmuoti tinkamu laiku nes pati pirma minutė nuteikia tikrajam siaubui (clap)
Kol kas nėra pavadinime parašyta 1 Epizodas, todėl ir sukūriau šia apklausą ir joje išreiškite savo nuomonę :)

Nepatingėkite Like ir Subscribe ir įdomaus žiūrėjimo :)

http://www.youtube.com/watch?v=cjOi491vF7o
Redaguota 2013-04-13 17:48
🕐 2013-02-17 13:53 #2
:DD
🕐 2013-02-17 16:04 #3
Seip video neblogas, geras jis yra bet man tokio tipo zaidimai nepatinka man tas screen visas kaip per sillent hill nelabai trauka. Na nezinau kurk jei nori, cia tau jug sprest o seip tai spausiu Taip.
🕐 2013-02-17 18:10 #4
VienaakisDzo parašė:
Seip video neblogas, geras jis yra bet man tokio tipo zaidimai nepatinka man tas screen visas kaip per sillent hill nelabai trauka. Na nezinau kurk jei nori, cia tau jug sprest o seip tai spausiu Taip.


Dėkui :) O mažo tau Half-Life patinka?
🕐 2013-02-17 20:17 #5
Not bad . Kurk toliau .
🕐 2013-02-17 22:45 #6
DragonBorn parašė:
Not bad . Kurk toliau .


Jeigu iki rytojaus prisikaups dar gerų vertinimų tai pabandysiu pafilmuot :)
🕐 2013-02-18 09:57 #7
Geras (y)
🕐 2013-02-18 10:02 #8
Nice (y)
🕐 2013-02-18 11:53 #9
Dėkui visiems :)
🕐 2013-02-18 15:26 #10
tadaz997 - visom keturiom pritariu uz tolimesni sito grajaus video kurima. :D
🕐 2013-02-18 19:29 #11
FifaEvolutionify parašė:
tadaz997 - visom keturiom pritariu uz tolimesni sito grajaus video kurima. :D


Nu tada ir darysiu :D Tik galėtų šiaip pasiekt kokius 200 views šitas epizodas nes juk visi 1 epizodai daug views gauna, o šitas tai tik vidutinę normą.
🕐 2013-02-18 21:06 #12
Peržiūrim ir pakomentuojam kas prastai :D
🕐 2013-02-18 21:53 #13
tadaz997 parašė:
[quote]FifaEvolutionify parašė:
tadaz997 - visom keturiom pritariu uz tolimesni sito grajaus video kurima. :D


Nu tada ir darysiu :D Tik galėtų šiaip pasiekt kokius 200 views šitas epizodas nes juk visi 1 epizodai daug views gauna, o šitas tai tik vidutinę normą.[/quote]
susirinks ir sitas ep. nesijaudink :D
🕐 2013-02-19 12:15 #14
FifaEvolutionify parašė:
[quote]tadaz997 parašė:
[quote]FifaEvolutionify parašė:
tadaz997 - visom keturiom pritariu uz tolimesni sito grajaus video kurima. :D


Nu tada ir darysiu :D Tik galėtų šiaip pasiekt kokius 200 views šitas epizodas nes juk visi 1 epizodai daug views gauna, o šitas tai tik vidutinę normą.[/quote]
susirinks ir sitas ep. nesijaudink :D[/quote]

Nu jau beveik surinko :D
🕐 2013-02-20 18:43 #15
Nu neblogai. Turiu virš 200 views ir 12 like, bet net 8 dislike :D Aišku jie atsirado kai įkėliau į žaidimų forumą topzone.lt ir pradėjo jie aiškinti savo tiesas, kad aš tipo vaidinu, mano kalbėjimas keistas (dėl keistumo tai tiesa, nes akcentas suvalkietiškas) ir t.t. tai gal žmonės pagelbėkite padėkite like ant mano video ir ryt sulauksite naujo Half-Life epizodo su VirgilHilts1944 :)
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti