📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
LoL ACC Ieska
22 žinutės · 4,798 peržiūros
🕐 2013-02-20 16:13 #1
Sveiki visi,

Losiu LoL'a easte, bet ten daug lenku, noreciau pereit i westa, bet reiktu maxint 30 lvl, kad rankedus galeciau zaisti.
Noriu paklausti, Gal kas turit nereikalinga LoL 30 lvl ACC ant westo?
gal kaip nors ji imanoma gauti, nupirkti?

MikaC
🕐 2013-02-20 17:33 #2
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.
Redaguota 2013-02-20 17:33
🕐 2013-02-20 18:16 #3
WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.

Bf3 ,is patirties sakau , nusauni lenka : tu vsio Cheateris,aimbotas ir t.t...
nusauni amerikona : dazniausiai buna "nice kill ", ar kazkas pan.
🕐 2013-02-20 19:32 #4
Tai nieks negalit pasiulyt acc? :(
🕐 2013-02-20 19:48 #5
muilas parašė:
[quote]WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.

Bf3 ,is patirties sakau , nusauni lenka : tu vsio Cheateris,aimbotas ir t.t...
nusauni amerikona : dazniausiai buna "nice kill ", ar kazkas pan.[/quote]

True Story.
🕐 2013-02-20 19:50 #6
DragonBorn parašė:
[quote]muilas parašė:
[quote]WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.

Bf3 ,is patirties sakau , nusauni lenka : tu vsio Cheateris,aimbotas ir t.t...
nusauni amerikona : dazniausiai buna "nice kill ", ar kazkas pan.[/quote]

True Story.[/quote]
prie ko cia battlefield ir lol zaidimai?
🕐 2013-02-20 19:57 #7
eimantux parašė:
[quote]DragonBorn parašė:
[quote]muilas parašė:
[quote]WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.

Bf3 ,is patirties sakau , nusauni lenka : tu vsio Cheateris,aimbotas ir t.t...
nusauni amerikona : dazniausiai buna "nice kill ", ar kazkas pan.[/quote]

True Story.[/quote]
prie ko cia battlefield ir lol zaidimai?[/quote]

Žaidėjų kultūra ?
🕐 2013-02-20 21:02 #8
WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.


Pvz. Dota 2, tu tikrai nenoretum sedeti su rusais, nes tuomet zaidimas pavirsta tragedija... (del to palieki europa po velniu ir eini i amerika ieskot srv)

Taip ir tenai....
Redaguota 2013-02-20 21:03
🕐 2013-02-20 21:04 #9
Dovahkiin parašė:
[quote]WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.


Pvz. Dota 2, tu tikrai nenoretum sedeti su rusais, nes tuomet zaidimas pavirsta tragedija... (del to palieki europa po velniu ir eini i amerika ieskot srv)

Taip ir tenai....[/quote]

Kažin kas ten tragiško ? Daug cheat'ina :D ?
🕐 2013-02-20 21:16 #10
DragonBorn parašė:
[quote]Dovahkiin parašė:
[quote]WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.


Pvz. Dota 2, tu tikrai nenoretum sedeti su rusais, nes tuomet zaidimas pavirsta tragedija... (del to palieki europa po velniu ir eini i amerika ieskot srv)

Taip ir tenai....[/quote]

Kažin kas ten tragiško ? Daug cheat'ina :D ?[/quote]

Rusiskai spam'ina, ir pradeda klabetis per mic..... O tai LABAI nervina... Ir dar daznai stumia del nieko...
🕐 2013-02-20 21:17 #11
Dovahkiin parašė:
[quote]DragonBorn parašė:
[quote]Dovahkiin parašė:
[quote]WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.


Pvz. Dota 2, tu tikrai nenoretum sedeti su rusais, nes tuomet zaidimas pavirsta tragedija... (del to palieki europa po velniu ir eini i amerika ieskot srv)

Taip ir tenai....[/quote]

Kažin kas ten tragiško ? Daug cheat'ina :D ?[/quote]

Rusiskai spam'ina, ir pradeda klabetis per mic..... O tai LABAI nervina... Ir dar daznai stumia del nieko...[/quote]


Panašiai kaip ir daugelis lietuvių .
🕐 2013-02-20 21:40 #12
Dovahkiin parašė:
[quote]DragonBorn parašė:
[quote]Dovahkiin parašė:
[quote]WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.


Pvz. Dota 2, tu tikrai nenoretum sedeti su rusais, nes tuomet zaidimas pavirsta tragedija... (del to palieki europa po velniu ir eini i amerika ieskot srv)

Taip ir tenai....[/quote]

Kažin kas ten tragiško ? Daug cheat'ina :D ?[/quote]

Rusiskai spam'ina, ir pradeda klabetis per mic..... O tai LABAI nervina... Ir dar daznai stumia del nieko...[/quote]
Beveik kiekvienas toks DayZ serveris yra, kur [RU] ten kiekvienas kalbasi , dar kas antras mazvaikis cyypia :DDD
🕐 2013-02-20 21:43 #13
muilas parašė:
[quote]Dovahkiin parašė:
[quote]DragonBorn parašė:
[quote]Dovahkiin parašė:
[quote]WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.


Pvz. Dota 2, tu tikrai nenoretum sedeti su rusais, nes tuomet zaidimas pavirsta tragedija... (del to palieki europa po velniu ir eini i amerika ieskot srv)

Taip ir tenai....[/quote]

Kažin kas ten tragiško ? Daug cheat'ina :D ?[/quote]

Rusiskai spam'ina, ir pradeda klabetis per mic..... O tai LABAI nervina... Ir dar daznai stumia del nieko...[/quote]
Beveik kiekvienas toks DayZ serveris yra, kur [RU] ten kiekvienas kalbasi , dar kas antras mazvaikis cyypia :DDD[/quote]

Nueik į bet kokį rimtesnį DayZ servą , tarkim vokišką , tai ten vaikų rasi vienetais , ten visi rimti .
🕐 2013-02-20 21:49 #14
DragonBorn parašė:
[quote]muilas parašė:
[quote]Dovahkiin parašė:
[quote]DragonBorn parašė:
[quote]Dovahkiin parašė:
[quote]WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.


Pvz. Dota 2, tu tikrai nenoretum sedeti su rusais, nes tuomet zaidimas pavirsta tragedija... (del to palieki europa po velniu ir eini i amerika ieskot srv)

Taip ir tenai....[/quote]

Kažin kas ten tragiško ? Daug cheat'ina :D ?[/quote]

Rusiskai spam'ina, ir pradeda klabetis per mic..... O tai LABAI nervina... Ir dar daznai stumia del nieko...[/quote]
Beveik kiekvienas toks DayZ serveris yra, kur [RU] ten kiekvienas kalbasi , dar kas antras mazvaikis cyypia :DDD[/quote]

Nueik į bet kokį rimtesnį DayZ servą , tarkim vokišką , tai ten vaikų rasi vienetais , ten visi rimti .[/quote]
jo... :D ir reikia su jais vokiskai varyt :D,nes ten kas antras grynas vokietis nemokantis anglu :DD
🕐 2013-02-20 21:50 #15
muilas parašė:
[quote]DragonBorn parašė:
[quote]muilas parašė:
[quote]Dovahkiin parašė:
[quote]DragonBorn parašė:
[quote]Dovahkiin parašė:
[quote]WezZinG parašė:
O tai pasikelti negali ? :D Koks skirtumas ar su lenkais ar su amerikiečiais žaidi.


Pvz. Dota 2, tu tikrai nenoretum sedeti su rusais, nes tuomet zaidimas pavirsta tragedija... (del to palieki europa po velniu ir eini i amerika ieskot srv)

Taip ir tenai....[/quote]

Kažin kas ten tragiško ? Daug cheat'ina :D ?[/quote]

Rusiskai spam'ina, ir pradeda klabetis per mic..... O tai LABAI nervina... Ir dar daznai stumia del nieko...[/quote]
Beveik kiekvienas toks DayZ serveris yra, kur [RU] ten kiekvienas kalbasi , dar kas antras mazvaikis cyypia :DDD[/quote]


Nueik į bet kokį rimtesnį DayZ servą , tarkim vokišką , tai ten vaikų rasi vienetais , ten visi rimti .[/quote]
jo... :D ir reikia su jais vokiskai varyt :D,nes ten kas antras grynas vokietis nemokantis anglu :DD[/quote]


Arba gali varyt į britų serverius , bet tave gali iš jų greitai iškick'inti dėl žargono ir panašių dalykų .
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti