📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Apie zaidimus
10 žinutės · 2,939 peržiūros
🕐 2013-03-31 19:31 #1
Sveiki, laisvalaikiu editinu klipus ir visa laika editinau samp klipus. Paprasciausiai todel,kad lengva filmuoti ijungi programa paskraidai su vaizdu ir fsio, o tada lieka montavimas.
Esme tame sis zaidimas jau per senas yra kad kazka jau daryciau, taigi galbut galetumet pasiulyti zaidima kuri butu lengva montuoti?
ir nebutu reikalingas stiprus pc.


Bandziau editinti cs klipus, bet * taip ir nedaejo man kaip nufilmuoti tinkamai, nes duxinas valdymas ten. cod2 ir t.t. nesiulykit :). Bandysiu montuoti nba2k12, bet gal dar kas pasiulymu turit? DEKUI is anksto :)

beje ka manot apie protype? yra ten tu papildomu programu kazin kur leidzia filmuot skraidant su kamera?
Redaguota 2013-03-31 19:35
🕐 2013-03-31 19:48 #2
Fifa 13?
🕐 2013-03-31 19:51 #3
NBA 2k12 nefilmuok, geriau koki FIFA ar PES (kurį iš naujesnių), nes kašė jau atsibodusi, tas pats per tą patį, o FIFA klipų nėra daug...
🕐 2013-03-31 23:01 #4
man futbolas kosmosas, nes futbolu nesidomiu :D. Na nezinau jeigu nerasiu kito zaidimo tai tada sita teks. Kas dar ka pasiulytumet?
🕐 2013-04-01 00:02 #5
Gameriss parašė:
man futbolas kosmosas, nes futbolu nesidomiu . Na nezinau jeigu nerasiu kito zaidimo tai tada sita teks. Kas dar ka pasiulytumet?

Grand Theft Auto IV + IVMP :)
🕐 2013-04-01 00:04 #6
Lukasamba parašė:
[quote]Gameriss parašė:
man futbolas kosmosas, nes futbolu nesidomiu . Na nezinau jeigu nerasiu kito zaidimo tai tada sita teks. Kas dar ka pasiulytumet?

Grand Theft Auto IV + IVMP :)[/quote]
Baik juokus, jo nieks beveik nežaidžia. + nesamoningas tas IVMP. Ir tiesiog daryk tų žaidimų, kurie tau patinka.
Redaguota 2013-04-01 00:04
🕐 2013-04-01 00:24 #7
Na aš tik pasiūliau, nes man patiko tas GTAIV ...
🕐 2013-04-01 00:39 #8
Lukasamba parašė:
Na aš tik pasiūliau, nes man patiko tas GTAIV ...

Aš apie GTA4 nieko nesakau, tik aš prieš tą IVMP modą, nes jis nesamoningas ir buginasi.
🕐 2013-04-01 10:30 #9
Gameriss parašė:
Sveiki, laisvalaikiu editinu klipus ir visa laika editinau samp klipus. Paprasciausiai todel,kad lengva filmuoti ijungi programa paskraidai su vaizdu ir fsio, o tada lieka montavimas.
Esme tame sis zaidimas jau per senas yra kad kazka jau daryciau, taigi galbut galetumet pasiulyti zaidima kuri butu lengva montuoti?
ir nebutu reikalingas stiprus pc.


Bandziau editinti cs klipus, bet * taip ir nedaejo man kaip nufilmuoti tinkamai, nes duxinas valdymas ten. cod2 ir t.t. nesiulykit :). Bandysiu montuoti nba2k12, bet gal dar kas pasiulymu turit? DEKUI is anksto :)

beje ka manot apie protype? yra ten tu papildomu programu kazin kur leidzia filmuot skraidant su kamera?


Viskas ten su cs patogu, jei nemoki filmuoti ir i konsole suvesti keliu komandu tai... O valdymas ten normalus, tiesa sakant jokio ten valdymo nereikia praktiskai ant 1.6, ant css jau reikia norint smooth padaryti ant stv demo, bet ir tai nera sunku...
🕐 2013-04-01 12:19 #10
bet kokiu atveju cs video islinde jau pro visus galus, nebent galvoju css galbut. gta iv nebandziau bet kiek zinau pc reikalavimai labai dideli, tad jeigu man nba2k12 su belekokiais lagais ant pacios silpniausios grafikos paveza tai gta iv irgi nekazka bus.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti