📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Megstamiausias automobilis
91 žinutės · 32,028 peržiūros
🕐 2013-05-21 21:59 #1
Cia pateikite savo megstamiausios masinos Marke kodel tau ji patinka ir jei netingyt pasirinkit kelintu metu automobiliai jums graziausi ir geriausi siaip sakykite masina kurios net gal neturit ir neturesit tik siaip tau ji patinka o beje masina gali buti ne tik is tikro gyvenimo bet ir is zaidimo ar kitu saltiniu siaip padiskutuokime kad ir off topic bet visiskai nenukryptumete nuo temos..... na mano megstamiausias automobilis tai yra >>> Dodge Charger 1969 R/T <<< jei norit galit pateikt ir foto :)
🕐 2013-05-21 22:05 #2
man patinka ir tu ir tu metu masinos is senesniu nissan 200-240sx is naujesniu subaru impreza wrx naujas bmw m3 subaru brz nissan silvia s15 subaru xv mazda rx-8 o kdl patinka tj net nezinau graziai atrodo galima driftint , galingi varikliai ir t.t
🕐 2013-05-21 22:09 #3
Man asmeniškai labai patinka DMC Delorenas, bendrai dėl labai įdomaus dizaino
🕐 2013-05-21 22:25 #4
Moskvich :D
http://img716.imageshack.us/img716/1826/maskvicius.jpg

O jei rimtai tai nelabai domiuosi automobiliais, bet man labiausiai patinka audi R8

http://2.bp.blogspot.com/-VrBvnR1fiTI/UMNEevwWXqI/AAAAAAAAEww/q8ZBynTJAXA/s1600/Regula-Tuning-Audi-R8-front-quarter.jpg
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTWbburxmOP7YPsjCaU7CGgrkHzxsP-i1wov2WOCU9rjUHj4VmQ
Redaguota 2013-05-21 22:26
🕐 2013-05-21 22:27 #5
Labiausiai patinka, old style mašinos . Ypač Stanced .

Šią vasarą atkeliaują trys mašinos, kurias tvarkysiu ir tuninguosiu pats .
BMW :

Mercedes Benz :



Lada:
Redaguota 2013-05-21 22:29
🕐 2013-05-21 22:41 #6
tadaz997 parašė:
Moskvich :D
http://img716.imageshack.us/img716/1826/maskvicius.jpg

O jei rimtai tai nelabai domiuosi automobiliais, bet man labiausiai patinka audi R8

http://2.bp.blogspot.com/-VrBvnR1fiTI/UMNEevwWXqI/AAAAAAAAEww/q8ZBynTJAXA/s1600/Regula-Tuning-Audi-R8-front-quarter.jpg
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTWbburxmOP7YPsjCaU7CGgrkHzxsP-i1wov2WOCU9rjUHj4VmQ


Kaimynas kažkada seniai turėjo Moskvich:D
O mes kažkada turėjom 2-Dvi Ladas (Viena iš jų gerai ėjo):D

O kokia labiausiai patiko.tai:
BMW X5

Bmw M3

BMW Z4 GT3 iš NFS

Subaru Impreza Sti (Ken Block'o tuningas)
🕐 2013-05-21 22:42 #7
Visi Lamborghini ir CCX
🕐 2013-05-21 22:48 #8
Dodge Senesi tie.
Arba Mustang irgi senesi tas ivaizdis toks vezantis. Net nevaziuojant :D
🕐 2013-05-21 23:08 #9
Seip pats turiu 1996m ford probe
🕐 2013-05-21 23:09 #10
Lenkiškas kibiras (Fiat 126)
🕐 2013-05-22 00:38 #11
Mitsubishi Lancer Evolution X


2010 Volvo S40
🕐 2013-05-22 01:03 #12
Matau žmonės labiau balsuoja už "Naujesnius" automobilius, man labai įdomu kodėl?

Kad galima jas ištiuninguoti taip?


O classic cars žymiai geriau atrodo be didelio tuningo . Like this one :



Or this one :
.


Aišku čia jum rinktis, but tiesiog išsakau nuomone .
Redaguota 2013-05-22 01:03
🕐 2013-05-22 07:03 #13
Man asmeniskai tai Chevrolet Cobalt SS http://www.netcarshow.com/chevrolet/2006-cobalt_ss/1280x960/wallpaper_03.htm
Kuomet teises issilaikysiu (o tai bus tikrai negreit) tikrai noreciau juo vazineti.
Kas be ko dar BMW M3 aki traukia http://bmwm3-pictures.blogspot.com/
🕐 2013-05-22 07:05 #14
FrontView parašė:
Matau žmonės labiau balsuoja už "Naujesnius" automobilius, man labai įdomu kodėl?

Kad galima jas ištiuninguoti taip?


O classic cars žymiai geriau atrodo be didelio tuningo . Like this one :



Or this one :
.


Aišku čia jum rinktis, but tiesiog išsakau nuomone .

Del pirmos ft. Jei lietuvoje neduok dieve tai tiuninguotum masina tai greiciausiai ryte ja matysi kaip savo ausis. (nebent garaze saugosi) :D
🕐 2013-05-22 07:10 #15
Mitsubishi Evo Lancer X
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti