Cia pateikite savo megstamiausios masinos Marke kodel tau ji patinka ir jei netingyt pasirinkit kelintu metu automobiliai jums graziausi ir geriausi siaip sakykite masina kurios net gal neturit ir neturesit tik siaip tau ji patinka o beje masina gali buti ne tik is tikro gyvenimo bet ir is zaidimo ar kitu saltiniu siaip padiskutuokime kad ir off topic bet visiskai nenukryptumete nuo temos..... na mano megstamiausias automobilis tai yra >>> Dodge Charger 1969 R/T <<< jei norit galit pateikt ir foto :)
man patinka ir tu ir tu metu masinos is senesniu nissan 200-240sx is naujesniu subaru impreza wrx naujas bmw m3 subaru brz nissan silvia s15 subaru xv mazda rx-8 o kdl patinka tj net nezinau graziai atrodo galima driftint , galingi varikliai ir t.t
Moskvich :D
http://img716.imageshack.us/img716/1826/maskvicius.jpg
O jei rimtai tai nelabai domiuosi automobiliais, bet man labiausiai patinka audi R8
http://2.bp.blogspot.com/-VrBvnR1fiTI/UMNEevwWXqI/AAAAAAAAEww/q8ZBynTJAXA/s1600/Regula-Tuning-Audi-R8-front-quarter.jpg
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTWbburxmOP7YPsjCaU7CGgrkHzxsP-i1wov2WOCU9rjUHj4VmQ
Redaguota 2013-05-21 22:26
Labiausiai patinka, old style mašinos . Ypač Stanced .
Šią vasarą atkeliaują trys mašinos, kurias tvarkysiu ir tuninguosiu pats .
BMW :
Mercedes Benz :
Lada:
Redaguota 2013-05-21 22:29
Dodge Senesi tie.
Arba Mustang irgi senesi tas ivaizdis toks vezantis. Net nevaziuojant :D
Seip pats turiu 1996m ford probe
Matau žmonės labiau balsuoja už "Naujesnius" automobilius, man labai įdomu kodėl?
Kad galima jas ištiuninguoti taip?
O classic cars žymiai geriau atrodo be didelio tuningo . Like this one :
Or this one :

.
Aišku čia jum rinktis, but tiesiog išsakau nuomone .
Redaguota 2013-05-22 01:03