Penkiasdešimt penktasis konkursas
Konkurso laimėtojai:
Herkus01 - ROLLERDROME
legius400 - MONSTER PROM 2: MONSTER CAMP
LaimisLTU
Kdosda Hegen - THE LIFE AND SUFFERING OF SIR BRANTE
geras_krikscionis
minde212 - FOUNDERS' FORTUNE
Ghost - ALIENS: FIRETEAM ELITE
matrix - DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT
coolice - LIFE IS STRANGE 2: COMPLETE SEASON
tankipro123 - REVITA
Iš šių 10 dalyvių, 8 pirmieji parašę man - Gintaxas asmeninę žinutė su norimo žaidimo pavadinimu, gaus po žaidimą.

Labas gameriečiai! Skelbiamas naujas konkursas. Konkurso užduotis - šio konkurso komentaruose parašykit blogiausią, prasčiausią žaidimą kokį esate žaidę ir kodėl taip manote. Šeštadienį 30 dieną bus paskelbti aštuoni laimėtojai. Sėkmės!

Labas gameriečiai! Skelbiamas naujas konkursas. Konkurso užduotis - šio konkurso komentaruose parašykit blogiausią, prasčiausią žaidimą kokį esate žaidę ir kodėl taip manote. Šeštadienį 30 dieną bus paskelbti aštuoni laimėtojai. Sėkmės!
Herkus01 - ROLLERDROME
legius400 - MONSTER PROM 2: MONSTER CAMP
LaimisLTU
Kdosda Hegen - THE LIFE AND SUFFERING OF SIR BRANTE
geras_krikscionis
minde212 - FOUNDERS' FORTUNE
Ghost - ALIENS: FIRETEAM ELITE
matrix - DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT
coolice - LIFE IS STRANGE 2: COMPLETE SEASON
tankipro123 - REVITA
Iš šių 10 dalyvių, 8 pirmieji parašę man - Gintaxas asmeninę žinutė su norimo žaidimo pavadinimu, gaus po žaidimą.
Labas gameriečiai! Skelbiamas naujas konkursas. Konkurso užduotis - šio konkurso komentaruose parašykit blogiausią, prasčiausią žaidimą kokį esate žaidę ir kodėl taip manote. Šeštadienį 30 dieną bus paskelbti aštuoni laimėtojai. Sėkmės!
Labas gameriečiai! Skelbiamas naujas konkursas. Konkurso užduotis - šio konkurso komentaruose parašykit blogiausią, prasčiausią žaidimą kokį esate žaidę ir kodėl taip manote. Šeštadienį 30 dieną bus paskelbti aštuoni laimėtojai. Sėkmės!

Vienas siaubingiausių tokių žaidimų buvo „Mes Buvome Kariai“. Deja, neberandu niekur lietuviškos versijos, bet aptikau latvišką. Kalba žaidime nelabai svarbi - apart meniu mygtukų ir sienos teksto pirmose 5 žaidimo sekundėse žaidime nėra jokio dialogo. Žaidimą, visu pirma, ne taip paprasta paleisti modernia sistema. Garso efektai žaidime tragiški - prastesnių šautuvo garsų ir skausmo riksmų turbūt nesu girdėjęs. Pirmame džiunglių lygyje dėl rūko matomumas siaubingas, jau nekalbant apie pačias grafikas, todėl labai lengva užminti ant minų, kurios nužudo bene iškart. Personažų modeliai daugų daugiausiai iš 50 poligonų su tikrų žmonių fotografijomis užlipdytomis ant galvų. Priešai, beje, labai taiklūs ir mėgsta slėptis už kampų ar kitų sunkiai matomų vietų, todėl neretai tenka žūti net nežinant, iš kurios pusės šaudo.
Baisiausias momentas buvo požeminio labirinto lygis, nes FOV žaidime miniatiūrinis - atrodo lyg žiūrėčiau pro durų skylutę, o pelės jautrumas - atominis. Visos sienos vienodomis purvo tekstūromis, žaidime nėra jokių šešėlių, todėl bandydamas pasisukti 90 laipsnių niekad nebūnu tikras, ar nepasisukau 720. Tas lygis man truko daugiau nei pusę visos žaidimo trukmės.
Šiaip ne taip įveikęs žaidimą jaučiausi ne ką mažiau traumuotas, nei tikri Vietnamo karo dalyviai.
Taip pat, pamenu žaidimas turėjo neveikiančią normaliai SAVE sistema. Kiekvieną kartą įsijungus žaidimą ir panorus tęsti žaidimą, kur paskutinį sustojo žaidėjas, žaidimas iš naujo prasidėdavo. Ta prasme, įvykdytos misijos visiškai nebūdavo užskaitytos. Nežinau, ar kūrėjai sutvarkė šią problema, bet išleidimo metu SAVE sistema visiškai neveikė.