📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Automobiliai
33 žinutės · 7,999 peržiūros
🕐 2014-10-19 19:52 #1
Sveiki. :) Jusų megstamiausia mašina? (Markė ir modelis + Darbinis tūris ir cilindrų skaičius)

Mano:
Volkswagen Passat B5 2.5l dyzelis.
Audi A8 4.2l Benzinas/dujos.
Opel Omega 2.5l dyzelis.
Redaguota 2014-10-19 20:08
🕐 2014-10-19 19:55 #2
BMW E36!!
🕐 2014-10-19 19:58 #3
1999 Nissan Skyline R34 Twin Turbo , 1999 Subaru Legacy , bei 2001 Impreza WRX W/ turbo.
Redaguota 2014-10-19 20:49
🕐 2014-10-19 19:58 #4
IMPREZA WRX STI !!!
lancer evo
skyline
350z
camaro
300c
jaguar XF
e46
clk
mustang
charger
Redaguota 2014-10-19 20:02
🕐 2014-10-19 20:00 #5
Dodge Charger 1970

🕐 2014-10-19 20:00 #6
TheImprezaWRX parašė:
subaru IMPREZA WRX STI !!!
mitsubishi lancer evo
subaru legacy
nissan skyline
nissan 350z
chevrolet camaro
chrysler 300c
jaguar XF
bmw e46
mercedes clk
ford mustang
doge charger:D

dar pamirsau:D
bmw 6
audi rs4
honda prelude
honda NSX
vw jetta gli
Redaguota 2014-10-19 20:02
🕐 2014-10-19 20:08 #7
Maestro Del Juego parašė:
Sveiki. :) Jusų megstamiausia mašina? (Markė ir modelis + Darbinis tūris ir cilindrų skaičius)

Mano:
Volkswagen Passat B5 2.5l dyzelis.
Audi A8 4.2l Benzinas/dujos.
Opel Omega 2.5l dyzelis.
🕐 2014-10-19 20:09 #8
jeigu jau ir variklio klausi, tai man uztenka ir 1.8 dyzeliuko kregzdes. Nors ir 66kw, bet nors maitint, daznai nereikia.. :D
🕐 2014-10-19 20:09 #9
BaconStrip parašė:
jeigu jau ir variklio klausi, tai man uztenka ir 1.8 dyzeliuko kregzdes. Nors ir 66kw, bet nors maitint, daznai nereikia.. :D


Traukimo nerą, nebent turbina įdėta.
🕐 2014-10-19 20:11 #10
Ford Mustang 1969 boss 302 <3
🕐 2014-10-19 20:12 #11
Lezayn parašė:
Ford Mustang 1969 boss 302 <3


Darbinis tūris?
🕐 2014-10-19 20:12 #12
Maestro Del Juego parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
jeigu jau ir variklio klausi, tai man uztenka ir 1.8 dyzeliuko kregzdes. Nors ir 66kw, bet nors maitint, daznai nereikia.. :D


Traukimo nerą, nebent turbina įdėta.[/quote]
TDS modelis. Pats tas variantas. Jei is benzininiu modeliu, tai 2.0l valgo tiek pat kiek 1.8l uztat kw daugiau.
🕐 2014-10-19 20:18 #13
Mano svajonė - Chevrolet Camaro 2010 SS metų arba '69 Camaro SS.
Dar patinka BMW M5 sportinis modelis; Audi RS mašinos bene visos.
Lamborghini Murcielago; Lambo' Avendator'ius.
Redaguota 2014-10-19 20:21
🕐 2014-10-19 20:18 #14
MrProToper parašė:
Mano svajonė - Chevrolet Camaro 2010 SS metų arba '69 Camaro SS.
Dar patinka BMW M5 sportinis modelis; Audi RS mašinos bene visos.


Su kokiu turiu patinka tau?
🕐 2014-10-19 20:20 #15
Maestro Del Juego parašė:
[quote]MrProToper parašė:
Mano svajonė - Chevrolet Camaro 2010 SS metų arba '69 Camaro SS.
Dar patinka BMW M5 sportinis modelis; Audi RS mašinos bene visos.


Su kokiu turiu patinka tau?[/quote]

Man sueina kad ir su 2.0, bet geriausiai V8 arba V12 su 4.2 ir didesniu tūriu.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti