Sveiki. :) Jusų megstamiausia mašina? (Markė ir modelis + Darbinis tūris ir cilindrų skaičius)
Mano:
Volkswagen Passat B5 2.5l dyzelis.
Audi A8 4.2l Benzinas/dujos.
Opel Omega 2.5l dyzelis.
Redaguota 2014-10-19 20:08
1999 Nissan Skyline R34 Twin Turbo , 1999 Subaru Legacy , bei 2001 Impreza WRX W/ turbo.
Redaguota 2014-10-19 20:49
IMPREZA WRX STI !!!
lancer evo
skyline
350z
camaro
300c
jaguar XF
e46
clk
mustang
charger
Redaguota 2014-10-19 20:02
TheImprezaWRX parašė:
subaru IMPREZA WRX STI !!!
mitsubishi lancer evo
subaru legacy
nissan skyline
nissan 350z
chevrolet camaro
chrysler 300c
jaguar XF
bmw e46
mercedes clk
ford mustang
doge charger:D
dar pamirsau:D
bmw 6
audi rs4
honda prelude
honda NSX
vw jetta gli
Redaguota 2014-10-19 20:02
jeigu jau ir variklio klausi, tai man uztenka ir 1.8 dyzeliuko kregzdes. Nors ir 66kw, bet nors maitint, daznai nereikia.. :D
Mano svajonė - Chevrolet Camaro 2010 SS metų arba '69 Camaro SS.
Dar patinka BMW M5 sportinis modelis; Audi RS mašinos bene visos.
Lamborghini Murcielago; Lambo' Avendator'ius.
Redaguota 2014-10-19 20:21