📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Automobiliai
33 žinutės · 7,997 peržiūros
🕐 2014-10-19 20:22 #16
MrProToper parašė:
[quote]Maestro Del Juego parašė:
[quote]MrProToper parašė:
Mano svajonė - Chevrolet Camaro 2010 SS metų arba '69 Camaro SS.
Dar patinka BMW M5 sportinis modelis; Audi RS mašinos bene visos.


Su kokiu turiu patinka tau?[/quote]

Man sueina kad ir su 2.0, bet geriausiai V8 arba V12 su 4.2 ir didesniu tūriu.[/quote]

Tai cj quattro?
🕐 2014-10-19 20:24 #17
Maestro Del Juego parašė:
[quote]MrProToper parašė:
[quote]Maestro Del Juego parašė:
[quote]MrProToper parašė:
Mano svajonė - Chevrolet Camaro 2010 SS metų arba '69 Camaro SS.
Dar patinka BMW M5 sportinis modelis; Audi RS mašinos bene visos.


Su kokiu turiu patinka tau?[/quote]

Man sueina kad ir su 2.0, bet geriausiai V8 arba V12 su 4.2 ir didesniu tūriu.[/quote]

Tai cj quattro?[/quote] Ko gero.
🕐 2014-10-19 20:51 #18
Maestro Del Juego parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Ford Mustang 1969 boss 302 <3

Darbinis tūris?[/quote]


Ryja po 5l benzo 100 kilų , turi V8 variklį , kitų variantų nėra.
Redaguota 2014-10-19 20:53
🕐 2014-10-19 20:52 #19
dragon ltu 2 parašė:
[quote]Maestro Del Juego parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Ford Mustang 1969 boss 302 <3

Darbinis tūris?[/quote]


Ryja po 5l benzo 100 kilų , turi V8 variklį.[/quote]

Normaliai.
🕐 2014-10-19 21:00 #20
Svajoniu svajone tai audi rs7 sportback 2014metu... Bet svajone kainuoja puse milijono..
Redaguota 2014-10-19 21:04
🕐 2014-10-19 21:02 #21
dragon ltu 2 parašė:
1999 Nissan Skyline R34 Twin Turbo , 2003 Subaru Legacy , bei 2001 Impreza WRX W/ turbo.


Skyline : 3.0L benzininis RB26DETT 6 cilindrų variklis.
Impreza WRX : senasis 2,0L EJ20 H4 benzininis variklis.
Legacy : 3.0L EZ30 H6 benzininis variklis.
🕐 2014-10-19 21:41 #22
Lamborghini Murcielago, siaip tu funkciju nezinau, nes is nfs zaidimo :D
🕐 2014-10-19 21:41 #23
Makaroni parašė:
Lamborghini Murcielago, siaip tu funkciju nezinau, nes is nfs zaidimo :D


Nusipirk tu man tokia :D
🕐 2014-10-19 22:02 #24
Maestro Del Juego parašė:
[quote]Makaroni parašė:
Lamborghini Murcielago, siaip tu funkciju nezinau, nes is nfs zaidimo :D


Nusipirk tu man tokia :D[/quote]

duok pinigu nusipirksiu :D
🕐 2014-10-19 23:11 #25
Ford Shelby GT500 1967
🕐 2014-10-20 00:20 #26

VW Golf GTI V (199 AG) 147 KW, 2.0 l, benzinas, 4 cylindrai (inlove)
🕐 2014-10-20 09:37 #27
Makaroni parašė:
[quote]Maestro Del Juego parašė:
[quote]Makaroni parašė:
Lamborghini Murcielago, siaip tu funkciju nezinau, nes is nfs zaidimo :D


Nusipirk tu man tokia :D[/quote]

duok pinigu nusipirksiu :D[/quote]

Eurais galėsi gal atpigs :D
Redaguota 2014-10-20 09:38
🕐 2024-09-18 12:37 #28
Makaroni parašė:
Lamborghini Murcielago, siaip tu funkciju nezinau, nes is nfs zaidimo :D


Elektromobilį geriau imt :) elektros varikliai vis tiek yra ateitis. Tikrai ne vidaus degimo :)
🕐 2024-12-31 14:53 #29
Planuoju įsigyti naudotą automobilį, bet trūksta dalies pinigų, todėl svarstau imti paskolą. Gal kas žinote gerą įmonę, kuri siūlo paskolas automobiliui? Kol kas žiūrinėjau https://www.bobutespaskola.lt/ pasiūlymus, atrodo gana palankios sąlygos. Gal kas nors esate iš jų ėmę paskolą automobiliui? Būtų įdomu sužinoti jūsų patirtį!
🕐 2025-01-29 17:23 #30
linarus1994 parašė:
Planuoju įsigyti naudotą automobilį, bet trūksta dalies pinigų, todėl svarstau imti paskolą. Gal kas žinote gerą įmonę, kuri siūlo paskolas automobiliui? Kol kas žiūrinėjau https://www.bobutespaskola.lt/ pasiūlymus, atrodo gana palankios sąlygos. Gal kas nors esate iš jų ėmę paskolą automobiliui? Būtų įdomu sužinoti jūsų patirtį!


Šiaip patarima duočiau neimt tokių paskolų.. apturėjęs jau... geriau nuvaryk į aikšteles, apsižiūrėk kuri patinka, ir tenais kalbėkis dėl išsimokėjimo, ir jei kas turima dalį pinigų gali įnešt kaip pradinį įnaša, ir žinok stipriai sutaupysi, bent jau mano čia nuomone ir iš patirties, ėmiau paskolų dėl automobilio, dariau ir šitą variantą kad iš aikštelės išsimokėtinai ėmiau, tai labiau apsimokėjo.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti