📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Yu-gi-oh
5 žinutės · 2,112 peržiūros
🕐 2014-01-21 18:24 #1
Sveiki. Žaidžiu Yugioh Joey versiją, dabar turiu 7 žvaigždes ir niekaip neina pasiekt 8-9. Skaičiau įvairiausių pasiūlymu angliškai, o ten nk taip aiškiai ir nepasakyta, tai sakau gal jūs žinot ką tiksliai daryt, kad leistų pasiekti aukštesnius lygius.
🕐 2014-01-21 18:26 #2
Power of Joey ar ta?
🕐 2014-01-21 18:31 #3
Taip, Power of Chaos Joey versija
🕐 2014-01-21 18:40 #4
*, :D kaip ten isvis tas zvaigzudes rinkt reik, as tai del kortu telosiu, kad nauju gauciau:D
🕐 2014-01-21 18:47 #5
Rodo ten vienoj vietoj levelį 7 žvaigždutes, o aukščiau nebekyla, nors turėtų.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti