📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Parduodu CS PEILĮ
16 žinutės · 3,689 peržiūros
🕐 2014-06-24 16:02 #1
Parduodu cs:go peilį, M9 Bayonet | Safari mesh (Minimal Wear), kaina 250 LT, atsiskaitymas banku, Taipat parduodu raktus, mano steam name: M3ga
Skype: Darius4116
🕐 2014-06-24 16:05 #2
Uz kazkoki zaidymo peili tokius lt moket.... :DDDDDDD Gyvenime tokio debilisko sprendimo nedaryciau :DDDDDDD
🕐 2014-06-24 16:10 #3
Cortez parašė:
Uz kazkoki zaidymo peili tokius lt moket.... :DDDDDDD Gyvenime tokio debilisko sprendimo nedaryciau :DDDDDDD


Dėl to ir esi *, nes nežinai kiek žmonės iš šito cs go užsidirba, ir komentuoji kvailais komentarais.
🕐 2014-06-24 16:13 #4
Exclusiv parašė:
[quote]Cortez parašė:
Uz kazkoki zaidymo peili tokius lt moket.... :DDDDDDD Gyvenime tokio debilisko sprendimo nedaryciau :DDDDDDD


Dėl to ir esi *, nes nežinai kiek žmonės iš šito cs go užsidirba, ir komentuoji kvailais komentarais.[/quote]

Uždirba tai uždirba, bet kai smegenis ir akys varva...
🕐 2014-06-24 16:14 #5
Slowly parašė:
[quote]Exclusiv parašė:
[quote]Cortez parašė:
Uz kazkoki zaidymo peili tokius lt moket.... :DDDDDDD Gyvenime tokio debilisko sprendimo nedaryciau :DDDDDDD


Dėl to ir esi *, nes nežinai kiek žmonės iš šito cs go užsidirba, ir komentuoji kvailais komentarais.[/quote]

Uždirba tai uždirba, bet kai smegenis ir akys varva...[/quote]

Na jo, šiaip ant cs go pinigus uždirbsi kai pasiseks. Jeigu 1 matcha suloši, ir gauni vertinga dropą tai ir parduodi iškart. Bet jeigu nepasiseka tai žaidi apie 500 valandų dėl vieno dropo, tai vat tada būna.. :)
🕐 2014-06-24 17:17 #6
Exclusiv, calm down. Žodinis įspėjimas.
🕐 2014-06-24 17:22 #7
Exclusiv parašė:
[quote]Cortez parašė:
Uz kazkoki zaidymo peili tokius lt moket.... :DDDDDDD Gyvenime tokio debilisko sprendimo nedaryciau :DDDDDDD


Dėl to ir esi *, nes nežinai kiek žmonės iš šito cs go užsidirba, ir komentuoji kvailais komentarais.[/quote]

Visu pirma as kalbu apie tokiu sudu pirkima o ne uzdirbima kazko... Ok jai parduodi kamnors,bet pirkt reikia but jau daunu....
🕐 2014-06-24 17:26 #8
Cortez parašė:
[quote]Exclusiv parašė:
[quote]Cortez parašė:
Uz kazkoki zaidymo peili tokius lt moket.... :DDDDDDD Gyvenime tokio debilisko sprendimo nedaryciau :DDDDDDD


Dėl to ir esi *, nes nežinai kiek žmonės iš šito cs go užsidirba, ir komentuoji kvailais komentarais.[/quote]

Visu pirma as kalbu apie tokiu sudu pirkima o ne uzdirbima kazko... Ok jai parduodi kamnors,bet pirkt reikia but jau daunu....[/quote]

Kokios problemos?
Yra ir tokių žmonių , kurie gali sau tą leisti.
🕐 2014-06-24 17:27 #9
FeelingHigh parašė:
[quote]Cortez parašė:
[quote]Exclusiv parašė:
[quote]Cortez parašė:
Uz kazkoki zaidymo peili tokius lt moket.... :DDDDDDD Gyvenime tokio debilisko sprendimo nedaryciau :DDDDDDD


Dėl to ir esi *, nes nežinai kiek žmonės iš šito cs go užsidirba, ir komentuoji kvailais komentarais.[/quote]

Visu pirma as kalbu apie tokiu sudu pirkima o ne uzdirbima kazko... Ok jai parduodi kamnors,bet pirkt reikia but jau daunu....[/quote]

Kokios problemos?
Yra ir tokių žmonių , kurie gali sau tą leisti.[/quote]
Nu bet uz kazkoki nereikalinga isviso daikta... Nesuprantu tokiu zmoniu as
🕐 2014-06-24 17:40 #10
Kas neturi kur pinigų dėt, tai gali leist sau tokius daiktus :D
🕐 2014-06-24 18:13 #11
Cortez parašė:
[quote]FeelingHigh parašė:
[quote]Cortez parašė:
[quote]Exclusiv parašė:
[quote]Cortez parašė:
Uz kazkoki zaidymo peili tokius lt moket.... :DDDDDDD Gyvenime tokio debilisko sprendimo nedaryciau :DDDDDDD


Dėl to ir esi *, nes nežinai kiek žmonės iš šito cs go užsidirba, ir komentuoji kvailais komentarais.[/quote]

Visu pirma as kalbu apie tokiu sudu pirkima o ne uzdirbima kazko... Ok jai parduodi kamnors,bet pirkt reikia but jau daunu....[/quote]

Kokios problemos?
Yra ir tokių žmonių , kurie gali sau tą leisti.[/quote]
Nu bet uz kazkoki nereikalinga isviso daikta... Nesuprantu tokiu zmoniu as[/quote]Kazkas turtingas, kazkas to daikto nori ir jam dzin ka tu cia ant jo varai ar kazkas kitas, turi pinigu - perki, neturi - neperki
🕐 2014-06-24 18:22 #12
O ko market'e nepardavinėji?
🕐 2014-06-24 18:48 #13
Po kiek raktus parduodi?

gavau ka tik is dezes peili nebereik raktu :D
Redaguota 2014-06-24 19:42
🕐 2014-06-24 20:21 #14
jonasz11 parašė:
O ko market'e nepardavinėji?

Markete nenoriu nes aš noriu tikrų litų o iš steamo neina isigrynint
🕐 2014-06-24 20:28 #15
uz 5 litus paimciau ta tavo cs'o peili...
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti