Gal netinkamas tinklalapis, bet visgi gal atsirastu cia zmoniu kurie galetu patarti ir yra seimininku sios mesinos ?
Kokios lygos sio masinos ir pliusai/minusai ?
peugeot-206-cc.jpg
Redaguota 2014-08-30 17:36
Žiema prie -10 jau pradeda bludyti dacikai patykek tai lb nervina
šaltukas jei apie -10 sunkiai kurdavosi bent kai turėjau šitą automobilį
O ne visu Peugeot ratai gale issiskiecia?
Pegeot su elektronika visiškai nedraugauja. Tas pats su kitom prancūziškom mašinom.
O dar klausimas kyla, kiek kainuotu pakeist vaira is desines i kaire ? Nes labai jau zemos kainos ant masinu su desines vairo puse. Apie 4k skirtumas.
Redaguota 2014-08-30 20:51
Daug kur raso kad dar su stogu problemu buna.
Nu matai expertai raso ,kad sunkiai kurdavosi prie saltuko? Tai imk benzina ir vsio.