📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Peugeot 206 cc
14 žinutės · 3,710 peržiūros
🕐 2014-08-30 17:35 #1
Gal netinkamas tinklalapis, bet visgi gal atsirastu cia zmoniu kurie galetu patarti ir yra seimininku sios mesinos ?
Kokios lygos sio masinos ir pliusai/minusai ?
peugeot-206-cc.jpg
Redaguota 2014-08-30 17:36
🕐 2014-08-30 18:00 #2
Žiema prie -10 jau pradeda bludyti dacikai patykek tai lb nervina
🕐 2014-08-30 19:23 #3
šaltukas jei apie -10 sunkiai kurdavosi bent kai turėjau šitą automobilį
🕐 2014-08-30 19:25 #4
O ne visu Peugeot ratai gale issiskiecia?
🕐 2014-08-30 20:44 #5
Ghetto parašė:
šaltukas jei apie -10 sunkiai kurdavosi bent kai turėjau šitą automobilį

A rimtai turejai TU ?
🕐 2014-08-30 20:49 #6
Pegeot su elektronika visiškai nedraugauja. Tas pats su kitom prancūziškom mašinom.
🕐 2014-08-30 20:49 #7
O dar klausimas kyla, kiek kainuotu pakeist vaira is desines i kaire ? Nes labai jau zemos kainos ant masinu su desines vairo puse. Apie 4k skirtumas.
Redaguota 2014-08-30 20:51
🕐 2014-08-30 20:51 #8
paciaq parašė:
O dar klausimas kyla, kiek kainuotu pakeist vaira is desines i kaire ?


Kiek kainuotų nežinau, bet girdėjau kad dažnai kyla problemų po perkėlimo. Geriau pirkt iškart su vairu kairėje pusėje. Gal atsiras žmonių kurie turį šį pegeot. Jie gal daugiau išsakys savo nuomones.
🕐 2014-08-30 20:58 #9
paciaq parašė:
O dar klausimas kyla, kiek kainuotu pakeist vaira is desines i kaire ? Nes labai jau zemos kainos ant masinu su desines vairo puse. Apie 4k skirtumas.

Apytiksliai tiek ir kainuotu
🕐 2014-08-30 20:58 #10
TheGamer parašė:
[quote]paciaq parašė:
O dar klausimas kyla, kiek kainuotu pakeist vaira is desines i kaire ?


Kiek kainuotų nežinau, bet girdėjau kad dažnai kyla problemų po perkėlimo. Geriau pirkt iškart su vairu kairėje pusėje. Gal atsiras žmonių kurie turį šį pegeot. Jie gal daugiau išsakys savo nuomones.[/quote]
Pas mus cia visi 10-15meciai bent po 10 masinu tureje :D.
🕐 2014-08-30 21:23 #11
Zhorik parašė:
[quote]TheGamer parašė:
[quote]paciaq parašė:
O dar klausimas kyla, kiek kainuotu pakeist vaira is desines i kaire ?


Kiek kainuotų nežinau, bet girdėjau kad dažnai kyla problemų po perkėlimo. Geriau pirkt iškart su vairu kairėje pusėje. Gal atsiras žmonių kurie turį šį pegeot. Jie gal daugiau išsakys savo nuomones.[/quote]
Pas mus cia visi 10-15meciai bent po 10 masinu tureje :D.[/quote]

Jo , kai kurie net gi turi C kategorijos teises. :D
🕐 2014-08-30 22:16 #12
CaptainDonaldas parašė:
[quote]Zhorik parašė:
[quote]TheGamer parašė:
[quote]paciaq parašė:
O dar klausimas kyla, kiek kainuotu pakeist vaira is desines i kaire ?


Kiek kainuotų nežinau, bet girdėjau kad dažnai kyla problemų po perkėlimo. Geriau pirkt iškart su vairu kairėje pusėje. Gal atsiras žmonių kurie turį šį pegeot. Jie gal daugiau išsakys savo nuomones.[/quote]
Pas mus cia visi 10-15meciai bent po 10 masinu tureje :D.[/quote]

Jo , kai kurie net gi turi C kategorijos teises. :D[/quote]
Cia niekis dar , daugiau tai ATPL turi haHAHA!
🕐 2014-08-31 22:03 #13
Daug kur raso kad dar su stogu problemu buna.
🕐 2014-08-31 22:48 #14
Nu matai expertai raso ,kad sunkiai kurdavosi prie saltuko? Tai imk benzina ir vsio.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti