Sveiki noriu paklausti kodel per ets2 multiplayer nuvezdamas pirmaji krovini ir daugiau nebeduoda kroviniu rinktis vezimui,kokia problema? Tiesiog dingsta visi kroviniai nebeduoda nei vieno.
Nuvežo pati pirma krovini ir daugiau nebepasiimsi jokio krovinio tuscia. kas gali buti?
Redaguota 2014-11-14 09:19
Pailsek. Galbut tuo metu kroviniai isrinkti visi buvo ir negavai. O jeigu beda nesusitvarkys, tai megink prisijungti is naujo.
Dėkui bandysiu
Update padariau,tas pats nieko nera
Redaguota 2014-11-14 12:15
http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/26-reset-economy-for-jobs/
daryk kaip ten parasyta ir turetu veikt jai ne pazaisk singleplayer kol nusipirksi savo vilkika tada pamiegok ir turetu but viskas ok
Tai multiplayeri neina pradėti karjieros, turi jau savo furą turėt..
Slowly parašė:
Tai multiplayeri neina pradėti karjieros, turi jau savo furą turėt..
kai padarai taip kaip parasyta link'e kuri rasiau anksciau galima. bet tai nevisada veikia. tada geriau palost singleplayer kol nupirksi savo fura
Redaguota 2014-11-14 19:26
singleplayer tame irgi nera kroviniu.
Perašiau iš naujo per steam,tas pats nesuprantu kodel taip yra
https://www.youtube.com/watch?v=RTjccEVaIgQ
Man sitas padejo. Irigi neturejau kroviniu