📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit mainus"
23 žinutės · 8,114 peržiūros
🕐 2015-02-03 20:07 #1
Taigi manau reikia gameryje tokios temos, kurioje visi galite siūlyti mainus (trade) visokiuose žaidimuose (Cs:Go ir t.t.).
🕐 2015-02-03 20:13 #2
Mainau MC acc į kažką.
🕐 2015-02-03 20:14 #3
Mainau steam'ą į steam žaidimą.

Redaguota 2015-02-03 21:35
🕐 2015-02-03 20:52 #4
Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.





I nieka mainai ?
🕐 2015-02-03 20:58 #5
ponasvelnes parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.





I nieka mainai ?[/quote]

Apsieikim be FP
Redaguota 2015-02-03 20:58
🕐 2015-02-03 20:59 #6

Keiščiau į Isaac Rebirth kortelių rinkinį arba kokį kitą pigų ir gerą žaidimą.
🕐 2015-02-03 21:00 #7
Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.



Origin ACC tinka? Battlefield 3 yra
🕐 2015-02-03 21:03 #8
Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.



MC ACC>
🕐 2015-02-03 21:05 #9
Slowly parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.



MC ACC>[/quote]
Nereikalinga.
🕐 2015-02-03 21:05 #10
Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.



Origin ACC tinka? Battlefield 3 yra[/quote]

Turiu.
🕐 2015-02-03 21:06 #11
Mainau bulvių maišą į batoną , duona nedomina.
🕐 2015-02-03 21:08 #12
Lezayn parašė:
[quote]Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.



Origin ACC tinka? Battlefield 3 yra[/quote]

Turiu.[/quote]

Steam ACC:
Garry's Mod
MW3
Half-Life 2 visos dalys ir Half Life Lost Coast
Portal
Saints Row The Third
Team Fortress 2 premium + neblogas inventorius
Redaguota 2015-02-03 21:08
🕐 2015-02-03 21:13 #13
Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
[quote]Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.



Origin ACC tinka? Battlefield 3 yra[/quote]

Turiu.[/quote]

Steam ACC:
Garry's Mod
MW3
Half-Life 2 visos dalys ir Half Life Lost Coast
Portal
Saints Row The Third
Team Fortress 2 premium + neblogas inventorius[/quote]

Gal ir įmanomas variantas, bet su tavim labai rizikinga kažką keistis.
🕐 2015-02-03 21:27 #14
Lezayn parašė:
[quote]Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
[quote]Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.



Origin ACC tinka? Battlefield 3 yra[/quote]

Turiu.[/quote]

Steam ACC:
Garry's Mod
MW3
Half-Life 2 visos dalys ir Half Life Lost Coast
Portal
Saints Row The Third
Team Fortress 2 premium + neblogas inventorius[/quote]

Gal ir įmanomas variantas, bet su tavim labai rizikinga kažką keistis.[/quote]

Eičiau pirmas.
🕐 2015-02-03 21:34 #15
Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į steam žaidimą.



Vis dar parduodu, domina steam žaidimai.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti