🕐 2015-02-03 20:07
#1
Taigi manau reikia gameryje tokios temos, kurioje visi galite siūlyti mainus (trade) visokiuose žaidimuose (Cs:Go ir t.t.).

Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.
ponasvelnes parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.

Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.
Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.
Slowly parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.
Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.
Lezayn parašė:
[quote]Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.
Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
[quote]Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.
Lezayn parašė:
[quote]Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
[quote]Vaflioras parašė:
[quote]Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į bet ką.
Lezayn parašė:
Mainau steam'ą į steam žaidimą.