Extreamas parašė:
[quote]ReklamuojuLaikiux parašė:
[quote]Extreamas parašė:
[quote]ReklamuojuLaikiux parašė:
msi geresnis ausinimas? ar tikrai :DD seip palygink pagal isvaizda vienas kaip plyta kitas plonesnis ir atsimink kad cia laptopas...
Tu tai rimtas retardas , laptopus pagal storuma skiri? ehh pasigydik.[/quote]
ne tai klausyk faggote, jai tu nori kazkoki 10 cm storumo laptopa pirkt tai vps kam tas laptopas iskart stacionaru tada, o va acer lengvesnis ir beto zmones tam laptopus ir ema kad butu lengvi ir ploni o ne kad nesiotis 4kg laptopa :d
heLy parašė:
[quote]ReklamuojuLaikiux parašė:
msi geresnis ausinimas? ar tikrai :DD seip palygink pagal isvaizda vienas kaip plyta kitas plonesnis ir atsimink kad cia laptopas...
Pasiziurek tu i ta tavo vadinima ,,plyta'' , isiurbimas ir ismetimas skirtingose pusese, o tam plonesniam greiciausiai ismetimas tik gale yra (prie ekrano kur lankstos), jaigu isiurbimas yra taigreiciausiai apacioi laptopo, kas nera naudinga nes lengvai renka taip dulkes, tuo labiau kalbant apie storuma, greiciausiai ta plyta turi zymiai didesne baterija, kas dar naudingiau gamingo laptopui.[/quote]
acer nitro versijoj nauja ausinimo sistema yra pats emiau neseniai tai ziurinejau kaip kas.
Skirtumai tarp abieju laptopu gana mazi vienas geriau kitas kitru geriau bet sakau pagal gabaritus tai acer geriau :DD

[/quote]
Tu čia bandai kažka įrodyt , nors ir taip visi seniai žino kad tu visiškas * esi.[/quote]
aik y lauka storuliuk pabuk :DD pakvepuosi grynu oru nes nuo pc jau svaigt pradejai matau