📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Ar veiks man žaidimas?" tema
101 žinutės · 35,295 peržiūros
🕐 2015-09-30 18:24 #1
Sveiki , norėdami paprašyti žmonių patarimo arba paklausti ar jums veiks žaidimai jūsų kompiuteryje , nuo šiol rašykite čia , o ne kurkite atskiras temas , nes laikui bėgant tokios temos tampa nereikalingos ir be reikalo teršia forumą.
Atskirai kuriamos tokio turinio temos nuo šiol bus trinamos ir dalijami įspėjimai. Nesilaikant šios taisyklės gausite įspėjimą. Penki įspėjimai - Banas
Redaguota 2015-09-30 18:24
🕐 2015-09-30 18:58 #2
Tikrai gera tema! Nes jau atsibosta, vos išėjus naujam žaidimui, 5 temos, "ar man paveš"...
🕐 2015-09-30 21:07 #3
Cs:go žaidime man jaučiasi nedideli lag spikes smoke 'ėj ir prie jo. Girdėjau, gerai veikia Razer game booster, pakelia fps legitly. Ar jis man padėtų panaikint tuos lag'iukus prie smoke?
🕐 2015-09-30 21:18 #4
SkirLou parašė:
Cs:go žaidime man jaučiasi nedideli lag spikes smoke 'ėj ir prie jo. Girdėjau, gerai veikia Razer game booster, pakelia fps legitly. Ar jis man padėtų panaikint tuos lag'iukus prie smoke?
Tai atsisiųsk ir pamėgink... Programa nesveria gigabaitų...
🕐 2015-09-30 21:24 #5
http://www.systemrequirementslab.com/cyri
http://gamesystemrequirements.com

juk maždaug parodo juk pievų tai nerodys man visados atitinka

🕐 2015-09-30 21:55 #6
Qiux parašė:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri
http://gamesystemrequirements.com

juk maždaug parodo juk pievų tai nerodys man visados atitinka


Jei zaidimo performance tikrai atitiktu reqs, tai tikrai pievu nerodytu.
🕐 2015-10-24 22:53 #7
3gb ram, 1,5gb ati 4200 vaizdo plokste, 2ghz, 64bit. Farminga 2015m isves?
🕐 2015-10-25 00:14 #8
Kico parašė:
3gb ram, 1,5gb ati 4200 vaizdo plokste, 2ghz, 64bit. Farminga 2015m isves?


Manau laisvai veiks, gal ne ant high bet low-medium tikrai
🕐 2015-10-25 09:13 #9
qazxcv parašė:
[quote]Kico parašė:
3gb ram, 1,5gb ati 4200 vaizdo plokste, 2ghz, 64bit. Farminga 2015m isves?


Manau laisvai veiks, gal ne ant high bet low-medium tikrai[/quote]
Tai sito pc neimsiu, reik kito ieskot kad fs be lagu eitu
🕐 2015-10-25 09:13 #10
Kico parašė:
3gb ram, 1,5gb ati 4200 vaizdo plokste, 2ghz, 64bit. Farminga 2015m isves?


Modeli procesoriaus parasyk dar, nes ghz zinok ne viska lemia.
🕐 2015-10-25 09:51 #11
Nu raso skelbime kad "amd"
🕐 2015-10-25 09:51 #12
Pavestu man GTA 5 ir AC : Syndicate ant 6gb ram, r9 380 2gb vram, amd phenom x4 procesorius
Redaguota 2015-10-25 09:52
🕐 2015-10-25 15:51 #13
http://skelbiu-img.dgn.lt/1_5_303757103/hp-campaq-cq62-4gb-320gb-2x2-2ghz.jpg ka su tokiu pc pazaist butu galima? Fs 15 eitu?
🕐 2015-10-25 15:55 #14
Bandyk , turėtų veikti.
🕐 2015-10-25 15:56 #15
Pirma nusipirkt reik :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti