📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY Pazaiskim per Steam?
50 žinutės · 30,414 peržiūros
🕐 2015-12-30 17:44 #1
Manau neblogai butu (bent man) zinoti ir tureti lietuviu draugu Steam'e kad galetum kada pazaisti ar tiesiog taip pasirasineti.
Tad jai norite ir nebijote palikite savo steam varda kad kiti galetu tave rasti ir galbut kartas nuo karto pageiminti. :)

As MadWalking
Redaguota 2015-12-30 18:13
🕐 2015-12-30 17:53 #2
O kokius žaidimus ketini žaisit?
🕐 2015-12-30 17:55 #3
Aš manau geriau jau custom url duot, nes su account name nieko nerasi. http://steamcommunity.com/id/rage73
🕐 2015-12-30 17:56 #4
Jon4s4 parašė:
O kokius žaidimus ketini žaisit?

Ka turiu zinoma...

🕐 2015-12-30 18:06 #5
Skorp parašė:
Manau neblogai butu (bent man) zinoti ir tureti lietuviu draugu Steam'e kad galetum kada pazaisti ar tiesiog taip pasirasineti.
Tad jai norite ir nebijote palikite savo steam varda kad kiti galetu tave rasti ir galbut kartas nuo karto pageiminti. :)

As raketa789


Man tavęs neranda. Beje mano steam: http://steamcommunity.com/id/liuksman
Redaguota 2015-12-30 18:25
🕐 2015-12-30 18:07 #6
liuksman parašė:
[quote]Skorp parašė:
Manau neblogai butu (bent man) zinoti ir tureti lietuviu draugu Steam'e kad galetum kada pazaisti ar tiesiog taip pasirasineti.
Tad jai norite ir nebijote palikite savo steam varda kad kiti galetu tave rasti ir galbut kartas nuo karto pageiminti. :)

As raketa789


Man tavęs neranda. Beje mano steam: liuksman[/quote]
pamegink MadWalking
🕐 2015-12-30 18:08 #7
Skorp parašė:
[quote]liuksman parašė:
[quote]Skorp parašė:
Manau neblogai butu (bent man) zinoti ir tureti lietuviu draugu Steam'e kad galetum kada pazaisti ar tiesiog taip pasirasineti.
Tad jai norite ir nebijote palikite savo steam varda kad kiti galetu tave rasti ir galbut kartas nuo karto pageiminti. :)

As raketa789


Man tavęs neranda. Beje mano steam: liuksman[/quote]
pamegink MadWalking[/quote]

Pakviečiau.
🕐 2015-12-30 18:10 #8
liuksman parašė:
[quote]Skorp parašė:
[quote]liuksman parašė:
[quote]Skorp parašė:
Manau neblogai butu (bent man) zinoti ir tureti lietuviu draugu Steam'e kad galetum kada pazaisti ar tiesiog taip pasirasineti.
Tad jai norite ir nebijote palikite savo steam varda kad kiti galetu tave rasti ir galbut kartas nuo karto pageiminti. :)

As raketa789


Man tavęs neranda. Beje mano steam: liuksman[/quote]
pamegink MadWalking[/quote]

Pakviečiau.[/quote] #Pastebejau :D
🕐 2015-12-30 18:11 #9
Pakviečiau

P.S.Nerašyk savo prisijungimo vardo , o tai prisirinksi reports.
🕐 2015-12-30 18:13 #10
Wololo parašė:
Pakviečiau

P.S.Nerašyk savo prisijungimo vardo , o tai prisirinksi reports.

Ok, nenaudodavau daznai steam tai nezinau politikos.
🕐 2015-12-30 18:14 #11
http://steamcommunity.com/id/abrams1g
mp beveik nk gero nezaidziu siaip
🕐 2015-12-30 18:33 #12
Mano.
🕐 2015-12-30 18:36 #13
http://steamcommunity.com/id/KRemis/
🕐 2015-12-30 19:45 #14
http://steamcommunity.com/profiles/76561198079464986/
🕐 2015-12-30 20:01 #15
http://steamcommunity.com/id/TheGintax/

Retai težaidžiu ką per steam, bet pridėkit jei norit :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti