📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Dragon Ball Online
6 žinutės · 2,585 peržiūros
🕐 2017-04-16 15:04 #1
Sveiki taigi kas norit pazaisti https://dbo.global/ privatus serveris kai uzisidare serveriai 2013 tai dabar yra privatus.
🕐 2017-04-17 02:23 #2
Net neapsimoka dabar žaisti, vistiek po tam tikro laiko bus wipe, ir vėl iš naujo viską reikės keltis t.t :D
🕐 2017-04-17 11:08 #3
Verta išbandyt
🕐 2017-04-17 17:57 #4
TadisENG parašė:
Net neapsimoka dabar žaisti, vistiek po tam tikro laiko bus wipe, ir vėl iš naujo viską reikės keltis t.t :D


Tai nezaisk jomajo komentuoja ir taip zinoma beta yra gerai jeigu kas nera dar zaide tai gali ismokti, tai kad nenori nezaisk. turi visada toks fruktas islysti.
🕐 2017-04-18 17:01 #5
MacTavish parašė:
[quote]TadisENG parašė:
Net neapsimoka dabar žaisti, vistiek po tam tikro laiko bus wipe, ir vėl iš naujo viską reikės keltis t.t :D


Tai nezaisk jomajo komentuoja ir taip zinoma beta yra gerai jeigu kas nera dar zaide tai gali ismokti, tai kad nenori nezaisk. turi visada toks fruktas islysti.[/quote]

Fruktas tu :D :D Tiesiog pasakiau kad bus wipe ir viskas, ko tu čia verkšleni tiek kaip mažas vaikas...
🕐 2017-04-18 17:06 #6
TadisENG parašė:
[quote]MacTavish parašė:
[quote]TadisENG parašė:
Net neapsimoka dabar žaisti, vistiek po tam tikro laiko bus wipe, ir vėl iš naujo viską reikės keltis t.t :D


Tai nezaisk jomajo komentuoja ir taip zinoma beta yra gerai jeigu kas nera dar zaide tai gali ismokti, tai kad nenori nezaisk. turi visada toks fruktas islysti.[/quote]

Fruktas tu :D :D Tiesiog pasakiau kad bus wipe ir viskas, ko tu čia verkšleni tiek kaip mažas vaikas...[/quote]
tai kad verkslenti del wipe'o yra irgi vaikiskas dalykas. tie wipe'ai vyksta DAUGELYJE zaidimu, nera cia del ko skustis, be wipe tik blogiau butu.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti