Gta V kogero turi prasciausia istorija is GTA seriju
1. N64 Siaubinga konsolė. Pultelis ir žaidimų valdymas siaubingas.
2. Nintendo viena prasčiausių kompanijų. Leidžia savo konsoles ir visi jų žaidimai yra tik jų konsolių exclusives. Galėtų nors senus NES/SNES/DS/3DS... žaidimus ant kitų konsolių ar PC išleist.
3. Fallout 3 nors overall geras game, bet siaubingai balansuotas sunkumas. Galbūt prasčiausiai iš visų games, kuriuos esu žaidęs.
4. Visada maniau, kad Blizzard siaubinga kompanija, dėl jų žaidimų publishinimo taktikų (Battle.net for example). Pagaliau susikirto ant Warcraft 3 tai ir kitiems akis atvėrė.
5. RE4 valdymas siaubingas, tiek su keyboard tiek su gamepad.
6. Epic games Exclusives nėra taip blogai. Jie limituoto laiko ir + publishers gauna nemažus pinigus už tai. Beto palaukus vistiek galima Žaidimus nusipirkti ant kitų platformų.
7. EA nėra jau tokia siaubinga kompanija. Viena blogiausių taip, bet jie ir daug gero yra padarę. PVZ Origin game giveaways.
8. Ubisoft jau nuo maždaug 2015 siaubinga kompanija dėl Uplay, Microtransactions ir su kiekvienu išleistu game vis prastėjančią jų kokybę.
9. MGS 1 vienintelis nuostabus MGS žaidimas. Dauguma kitų maždaug decent.
10. City Interactive žaidimai underrated.
11. Realiai daugumą well received games, kurie man nepatiko nevadinu blogais games. Dauguma tiesiog ne mano skonio, o kurie tikrai manau kad nėra verti sulaukto pripažinimo yra labai reti. Bet tikriausiai įsimintiniausias būtų COD4. Visi COD games vienodo quility. Tad kodėl COD4 toks visų pripažintas? jis buvo nukopijuotas šimtus kartų, bet visas kopija tik ir vadina bad COD rip-off. Man pavyzdžiui tas COD4 yra toks pat geras/blogas kiek Homefront, Rogue Warrior ar naujiausi MOH žaidimai.
Gamer boys yra didžiausi snowflakes.
Man nepatiko NFS Carbon ir NFS Pro Street, pirmas del rubberband'o ir drift eventu taip pat pasikartojanciu lenktyniu kad "apgint" teritorija, o pro street siaubingai optimizuotas ir siaip bugu pilna
CS:GO naujasis "Operation" yra visiškas šūdų * misijų turinio atžvilgiu. Jop, pridėjo naujų skin'ų, bando pasivyti Battle Royale žaidimus, greit atsiperka Pass. Nu bet *, misijos tokios nuobodžios ir monotoniškos. CO-OP misijos buvo tik pirmą ir paskutinę savaitę. Ždž. Nusivylimas didžiausias. Daugumai patiko, bet man atvirkščiai.
Redaguota 2020-03-07 13:14
Pratesiu apie Gta 5 ka Hely pradejo, tik mano akimis tai yra prasciausias RockStar Darbas kuri jie uzsieme. Jeigu Gta 5 butu turejas ta pacia istorija su 3 veikejais tik skirtingu perspectives. kaip paimsiu pvz : Kingdom hearts birth by sleep (3 veikejai ta pati istorija, bet norint tikraja pabaiga suzinoti, reikia visu triju veikeju istorija suzinoti :) ) o dabar idejo 3 veikejus 2/3 visu misiju net nera idomios ir jauciasi nereikalingos. Juo labiau pradzia zaidimo, jauciasi labai cinematic kur gta 4 sito neturejo, bet turejo ziauriai prasta PC porta. Online pilnas modderiu, ir siaip pay 2 win labai. o fact kad tu negali daryti heists vienas, viska apsunkina, nes randomai viska suknisa, bet ne take two interactive tesiog reikejo ideti shark cardus ir panasias nesamones i 60 euru zaidima. Ispudis kad zaidimas buvo darytas siaip sau, kad tik online ideti, tai padaro tegul gta 6 tik online ir gales kisti savo mobile game nesamones :D
Toliau Borderlands 3 yra blogiau uz Borderlands the Pre sequel. mano points yra : Istorija geriau padaryta negu per 3.
Veikeju ir bosu entrances normalus, o ne vienas ir tas pats garsas visiems. treciam tik tina, ir lilith turi savo normalius entrances Tina's yra Move and you die, O lilith jos firminis Sup
Nauji blogieciai Calypso Twins, yra cringy twitch streamers kurie bando pajuokti gaming industry dabartine su pre order bonuses ir panasiai. Kur handsome jack mes turejom mazdaug istorija is kur jis atsirado, ir paskui ka jis eina, mazdaug jis yra tas vienas veikejas kuris nori civilizuoti borderlands, ir visi ir ju mamos, sako velniop civilizacija, ir leisk mum daryti ta ka norim, Pre Sequel papilde kas buvo jau kieta istorija is antros dalies, papasakojant kodel jack yra psychotic koki mes matem ji. per antra zaidima. Trecios dalies istorija ? 2 angsty teens nori paimti pasauli uz papu :D velniai zino is kur jie, velniai zino ju motyvus, ir ka veike lilith su kitais vault hunters, kad nemate kas darosi.
Pre sequel turejo Lost Legion kai blogiecius ir juos vede Zarpadon, su Eridian Watcher, plius per Presequel buvo sakyta kad visi vault hunters pradetu ruostis karui. Treciam zaidime velintelis karas kuri minejo tai Maliwam Vs Atlas UFC kova :D ir pries einant pas Dead Lift Zarpadon mazdaug toks : Nenoriu taves zudyti, apsisuk ir nereikes mustis :D
kitas dalykas kas man patiko tai gerai jie daug nieko nekeite su Pre sequel nuo 2 dalies, bet replayability liko toks pats kaip ir per 2 NG, True vault hunter, Ultimate Vault hunter, ir Overpowered levels. o trecios dalies istorija ? perzaidi jau karta, ir toks buni (puke) ant kiek prastai padaryta istorija.
Sako bus didziausias zaidimas per visus borderlands kartu sudejus ? HAHAHAHA GERAS MELAS. zaidimas tokio pacio ilgumo kaip borderlands 2, jeigu netrumpesnis, uz 2 sakyciau, raid bosai kurie buvo per 2, ju net nera, nebent perki DLC, kuris duoda pirma bosa, kai 1 ir 2 zaidimai turejo raid bosa nuo pradziu, siulo keliauti per naujas planetas kai tu planetu yra 3.
Redaguota 2020-03-09 18:08
Šiais laikais žaidėjai yra išpizdėja ir labai kritiški, daug kur perdeda vertindami žaidimus, supratau vieną, kuo mažiau domėtis žaidimais prieš žaidžiant juos ir sekantį žaidimą žaisti vis kitokio žanro, works for me very well, didžioji dalis patiko ir praleidau smagiai laiką bežaisdamas, po to peržiūriu pereitų žaidimų įvertinimus ir žiūriu žaidimas vidutiniškai įvertinas. Kitaip sakant, mano nuomonė, žaidimų vertinimas miręs reikalas.
Cia gal ne i tema ,bet seniau kaip isgirsdavau ,kad zaidimai vaikiskas hobis supykdavau ir galvojau ,kad tai netiesa. Bet metam begant pats vis reciau isijungiu zaidimus ,nes jie tiesiog nebesukelia tokiu emociju kaip anksciau.
Tai zinai ziaurimas gal ir neskirtas vaikam ,bet jis tikrai nedaro zaidimo kazkuo labai ispudingesnio ir patrauklesnio pegi-18 vartotojui. Atvirsciai ziaurumas labai traukia vaikucius.
Redaguota 2020-03-12 17:50