📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Nesigirdi jokio garso per laptopo speakers
7 žinutės · 3,166 peržiūros
🕐 2021-06-04 17:58 #1
Sveiki. Susidūriau su problema, kad joks garsas nesklinda per laptop'o speakers. Tačiau per ausines kuo puikiausiai eina garsas, be trikdžių. Kas čia galėtų būti per problema? Labai reikia pagalbos asap.
🕐 2021-06-04 18:06 #2
pasiziurek per windows audio manageri, gal default audio padarytas ausiniu, o koloneles disa*b*l*e*d arba nepersijungia atjungus ausines
Redaguota 2021-06-04 18:07
🕐 2021-06-04 18:21 #3
heLy parašė:
pasiziurek per windows audio manageri, gal default audio padarytas ausiniu, o koloneles disa*b*l*e*d arba nepersijungia atjungus ausines


Žiūrėjau. Vis tiek tas pat. Kas keisčiausia kai neprijungtos ausinės man rodo "Speakers" (Realtek High Definition Audio) kaip "Numatysis įrenginys", o kai prijungtos ausinės irgi rodo "Speakers" (Realtek High Definition Audio) kaip "Numatysis įrenginys". Ausinės ikonos išvis nėra.
🕐 2021-06-04 19:00 #4
matrix parašė:
[quote]heLy parašė:
pasiziurek per windows audio manageri, gal default audio padarytas ausiniu, o koloneles disa*b*l*e*d arba nepersijungia atjungus ausines


Žiūrėjau. Vis tiek tas pat. Kas keisčiausia kai neprijungtos ausinės man rodo "Speakers" (Realtek High Definition Audio) kaip "Numatysis įrenginys", o kai prijungtos ausinės irgi rodo "Speakers" (Realtek High Definition Audio) kaip "Numatysis įrenginys". Ausinės ikonos išvis nėra.[/quote]

ne butinai ji turi but, pasiziurek gal yra atskiras audio controlleris ir per ten pasikaitaliok devices, jeigu yra zinoma. Jeigu ne tai pasiulyciau isirasyt realtek audio driverius ir tada pazaist su jais, gal kazkas susiknise pas tave del windows updates ar sjp kazkur nerandi kazko. As asmeniskai po kiekvieno nvidia driveriu update turiu disablint viena audio device nes defaultinasi i neveikianti
🕐 2021-06-04 22:05 #5
heLy parašė:
[quote]matrix parašė:
[quote]heLy parašė:
pasiziurek per windows audio manageri, gal default audio padarytas ausiniu, o koloneles disa*b*l*e*d arba nepersijungia atjungus ausines


Žiūrėjau. Vis tiek tas pat. Kas keisčiausia kai neprijungtos ausinės man rodo "Speakers" (Realtek High Definition Audio) kaip "Numatysis įrenginys", o kai prijungtos ausinės irgi rodo "Speakers" (Realtek High Definition Audio) kaip "Numatysis įrenginys". Ausinės ikonos išvis nėra.[/quote]

ne butinai ji turi but, pasiziurek gal yra atskiras audio controlleris ir per ten pasikaitaliok devices, jeigu yra zinoma. Jeigu ne tai pasiulyciau isirasyt realtek audio driverius ir tada pazaist su jais, gal kazkas susiknise pas tave del windows updates ar sjp kazkur nerandi kazko. As asmeniskai po kiekvieno nvidia driveriu update turiu disablint viena audio device nes defaultinasi i neveikianti[/quote]

Na žinok, nieko nerandu. Arba tikrai nėra, arba aš nesuprantu kažko. Bandžiau įdiegti naujus Realtek draiverius. Nieko išvis nepadėjo. Aš galvoju, ar negali būti susigadinęs man audio kyštuko lizdas laptope? Gal aš ausinių kyštuką vienu momentu per greitai ištraukiau ir tai galėjo pakenkti? Ta prasme gal laptopas galvoja, kad ausinės prijungtos per audio lizdą, bet ausines iš tikrųjų neprijungtos.
Redaguota 2021-06-04 22:07
🕐 2021-06-05 15:18 #6
matrix parašė:
[quote]heLy parašė:
[quote]matrix parašė:
[quote]heLy parašė:
pasiziurek per windows audio manageri, gal default audio padarytas ausiniu, o koloneles disa*b*l*e*d arba nepersijungia atjungus ausines


Žiūrėjau. Vis tiek tas pat. Kas keisčiausia kai neprijungtos ausinės man rodo "Speakers" (Realtek High Definition Audio) kaip "Numatysis įrenginys", o kai prijungtos ausinės irgi rodo "Speakers" (Realtek High Definition Audio) kaip "Numatysis įrenginys". Ausinės ikonos išvis nėra.[/quote]

ne butinai ji turi but, pasiziurek gal yra atskiras audio controlleris ir per ten pasikaitaliok devices, jeigu yra zinoma. Jeigu ne tai pasiulyciau isirasyt realtek audio driverius ir tada pazaist su jais, gal kazkas susiknise pas tave del windows updates ar sjp kazkur nerandi kazko. As asmeniskai po kiekvieno nvidia driveriu update turiu disablint viena audio device nes defaultinasi i neveikianti[/quote]

Na žinok, nieko nerandu. Arba tikrai nėra, arba aš nesuprantu kažko. Bandžiau įdiegti naujus Realtek draiverius. Nieko išvis nepadėjo. Aš galvoju, ar negali būti susigadinęs man audio kyštuko lizdas laptope? Gal aš ausinių kyštuką vienu momentu per greitai ištraukiau ir tai galėjo pakenkti? Ta prasme gal laptopas galvoja, kad ausinės prijungtos per audio lizdą, bet ausines iš tikrųjų neprijungtos.[/quote]
Kiek zinau vis tiek turetu leist pasirinkti per kur programos garsa nori leist, nesvarbu ar ausines ikistos :^)
🕐 2023-01-03 11:52 #7
ar naujas laptopas? gal atjungti spykeriai? kai surinkinėja būna kad pamirsta laida ikisti.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti