🕐 2023-03-06 21:32
#1
Taigi, aš dėl savo studijų turėjau sukurti su draugeliu trumpametražį filmą. Jau premjera įvyko, jeigu kam nors įdomu galit pasižiūrėt, įmetu nuorodą:
https://youtu.be/iNK6h7EkNI0
Jeigu kas nors peržiūrėsit, pasakykit ką manote, ar patiko ar visiškas *. Svarbu paminėti, biudžetas buvo tiesiogine prasme 0Eur, universitetas net neturėjo lėšų kameroms, tai turėjome filmuoti su savo pačių telefonais. bet manau visai neblogai išėjo.
https://youtu.be/iNK6h7EkNI0
Jeigu kas nors peržiūrėsit, pasakykit ką manote, ar patiko ar visiškas *. Svarbu paminėti, biudžetas buvo tiesiogine prasme 0Eur, universitetas net neturėjo lėšų kameroms, tai turėjome filmuoti su savo pačių telefonais. bet manau visai neblogai išėjo.
Redaguota 2023-03-06 21:40
