📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY Jusu photoshop darbai...
116 žinutės · 41,006 peržiūros
🕐 2011-04-16 16:22 #1
Tai vat ce galit kelti savo photoshop darbus? juos komentuoti ir pan... :D ,o ce mano ceplione xD http://imageupload.org/?d=4DA99576
Redaguota 2011-06-04 14:17
🕐 2011-04-16 16:56 #2
As dar noob ant photo shop jei gam nesunku gal kas geletu padeti
🕐 2011-04-16 17:07 #3
as ps turiu,bet nieko nemoku su juo daryt...laikau tik tam,jaigu karts prireiktu kokios nuotraukos dydy simazint ar pan :D
🕐 2011-04-16 17:16 #4
As pats tj mazai ka mokiausi tiesog atsisedu ir eksprontu kokia nesamone pabaizoju :D
🕐 2011-04-16 17:18 #5




Redaguota 2011-04-16 17:22
🕐 2011-04-16 17:34 #6
Ta proud for lithuania su brushais darei?
🕐 2011-04-16 18:46 #7
Nope
🕐 2011-04-16 19:03 #8
Noreciau paklaust kokius naudojat photoshop ?
🕐 2011-04-16 19:37 #9
cs3 :D
🕐 2011-04-16 21:14 #10
CS5
🕐 2011-04-16 21:37 #11
Man dar toli šviečia :D





🕐 2011-04-19 19:39 #12
va ant lempos dariau
🕐 2011-05-28 01:27 #13





Va mano dalis darbų :)
🕐 2011-06-20 15:44 #14
Cia gal siek tiek ne i tema, nes su Paint piesiau XD :D , nesakykit fail, nesijuokit, nes ant greicio pasipiesiau :)

Redaguota 2011-06-20 15:48
🕐 2011-06-20 16:00 #15
Nu emili9,gi tema photoshop darbai,o ne kokie paint ar dar kokie s****...Su paint programa manau daugelis galetu nupiest taip kaip tu ar kazka geresnio...O su photoshop tektu mokytis,manau daugeli walandu...
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti