Tai vat ce galit kelti savo photoshop darbus? juos komentuoti ir pan... :D ,o ce mano ceplione xD
http://imageupload.org/?d=4DA99576
Redaguota 2011-06-04 14:17
As dar noob ant photo shop jei gam nesunku gal kas geletu padeti
as ps turiu,bet nieko nemoku su juo daryt...laikau tik tam,jaigu karts prireiktu kokios nuotraukos dydy simazint ar pan :D
As pats tj mazai ka mokiausi tiesog atsisedu ir eksprontu kokia nesamone pabaizoju :D
Redaguota 2011-04-16 17:22
Ta proud for lithuania su brushais darei?
Noreciau paklaust kokius naudojat photoshop ?
Cia gal siek tiek ne i tema, nes su Paint piesiau XD :D , nesakykit fail, nesijuokit, nes ant greicio pasipiesiau :)
Redaguota 2011-06-20 15:48
Nu emili9,gi tema photoshop darbai,o ne kokie paint ar dar kokie s****...Su paint programa manau daugelis galetu nupiest taip kaip tu ar kazka geresnio...O su photoshop tektu mokytis,manau daugeli walandu...