Sveiki, gal kam nors teko jungt pc prie TV?
Nu tai kas cia sunkaus vardink kokios jungtys turi Televizorius ir kokias Vaizdo plokste.
Aš kiek bandžiau, tai man užteko laido kuris eina iš monitoriaus į kompą.
Gali junt Per HDMI jungtį
Lengvausia sujungti jeigu televizorius turi HDMI ir kompas arba HDMI MINI arba HDMI tada labai patogiai ir kokybiskai.
Bet nezinom tavo nei VGA nei televizoriaus taip kad gali bandyti jungti kabeliu Nezinuomoju. :DD
Aš labiausiai pritariu už ekrano dvipusį laidą su filtrais,tada turėtu buti geriausias sprendimas ir daugiau šansų kad tavo kompas ir Tv turi šitas jungtis.
Kompas turi dvi jungtis: VGA ir HDMI, o telikas tai senukas(del ko ir klausiu) turi S-Video ir RCA berods(geltona, balta, raudona) jungtis.
Senos vaizdo plokštės turi s-video išėjimą, aš su FX5500 jungdavausi. Iš VGA į AV/S-video paprastai neišeis, todėl tikriausiai be converteriu neišsiversi, bet jie kainuoja apie 40 dolcų...