🕐 2014-08-31 19:58
#1
Štai jau Rugsėjo pirma,
O man miego dar negana..
Jei rytoj mes išgyvensim,
Aš visus vaišinu!
Ar bare aš sėdėsiu,
Ar prie teliko gulėsiu,
Ar prie kompo aš klyksiu,
Bet saviškių nepaliksiu,
Nepaliksiu niekada!
Priedainis:
Tik nesakyk, kad taip nebūna!
Prisijaukinti galime de-šim-tu-ką!
Mes laimėsim, mes kentėsim,
Ir bet kam į kaulus duosim!
Tik nesakyk, kad taip nebūna!
Prisijaukinti galime de-šim-tu-ką!
Mes laimėsim, mes kentėsim,
Bet kam į kaulus duosim duosim!
Ir mes įrodysim visiem,
Kad mokam būti protingi,
Ir net neišlaikę kontro,
Mes galim likti laimingi,
Kai mokykla labai svarbi,
Serga šalyje visi,
Mojuoja vėliava mokytoja Birutė,
Palieka verslą pamokų močiutė..
O man miego dar negana..
Jei rytoj mes išgyvensim,
Aš visus vaišinu!
Ar bare aš sėdėsiu,
Ar prie teliko gulėsiu,
Ar prie kompo aš klyksiu,
Bet saviškių nepaliksiu,
Nepaliksiu niekada!
Priedainis:
Tik nesakyk, kad taip nebūna!
Prisijaukinti galime de-šim-tu-ką!
Mes laimėsim, mes kentėsim,
Ir bet kam į kaulus duosim!
Tik nesakyk, kad taip nebūna!
Prisijaukinti galime de-šim-tu-ką!
Mes laimėsim, mes kentėsim,
Bet kam į kaulus duosim duosim!
Ir mes įrodysim visiem,
Kad mokam būti protingi,
Ir net neišlaikę kontro,
Mes galim likti laimingi,
Kai mokykla labai svarbi,
Serga šalyje visi,
Mojuoja vėliava mokytoja Birutė,
Palieka verslą pamokų močiutė..
Originalas:
ŽAS - Mes Nugalėsim.
P.S. NEBANDYKIT KOPIJUOT BE MANO LEIDIMO.
Redaguota 2014-08-31 20:08
