📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Mes išgyvensim!
17 žinutės · 2,993 peržiūros
🕐 2014-08-31 19:58 #1
Štai jau Rugsėjo pirma,
O man miego dar negana..
Jei rytoj mes išgyvensim,
Aš visus vaišinu!

Ar bare aš sėdėsiu,
Ar prie teliko gulėsiu,
Ar prie kompo aš klyksiu,
Bet saviškių nepaliksiu,
Nepaliksiu niekada!

Priedainis:
Tik nesakyk, kad taip nebūna!
Prisijaukinti galime de-šim-tu-ką!
Mes laimėsim, mes kentėsim,
Ir bet kam į kaulus duosim!

Tik nesakyk, kad taip nebūna!
Prisijaukinti galime de-šim-tu-ką!
Mes laimėsim, mes kentėsim,
Bet kam į kaulus duosim duosim!

Ir mes įrodysim visiem,
Kad mokam būti protingi,
Ir net neišlaikę kontro,
Mes galim likti laimingi,

Kai mokykla labai svarbi,
Serga šalyje visi,
Mojuoja vėliava mokytoja Birutė,
Palieka verslą pamokų močiutė..


Originalas:


ŽAS - Mes Nugalėsim.


P.S. NEBANDYKIT KOPIJUOT BE MANO LEIDIMO.
Redaguota 2014-08-31 20:08
🕐 2014-08-31 20:00 #2
Gražios lyrikos :D
🕐 2014-08-31 20:00 #3
:D geriausia vieta
Ir mes įrodysim visiem,
Kad mokam būti protingi,
Ir net neišlaikę kontro,
🕐 2014-08-31 20:01 #4
Pochui ta rugsejo 1.. Va jau rugsejo 2 tai pz...
🕐 2014-08-31 20:02 #5
Ant-PC-Zalias parašė:
:D geriausia vieta
Ir mes įrodysim visiem,
Kad mokam būti protingi,
Ir net neišlaikę kontro,


Pradžia ne ką blogesnė :D
🕐 2014-08-31 20:05 #6
9 menesiai, kancios :D
🕐 2014-08-31 20:07 #7
Dėkui visiems,vis dėl to mokykla šio to mane išmokė.. :D
🕐 2014-08-31 20:09 #8
Medinis Akmuo parašė:
Dėkui visiems,vis dėl to mokykla šio to mane išmokė.. :D


Didesne dali ismoko draugai :D
🕐 2014-08-31 20:10 #9
Australas parašė:
[quote]Medinis Akmuo parašė:
Dėkui visiems,vis dėl to mokykla šio to mane išmokė.. :D


Didesne dali ismoko draugai :D[/quote]

Px , vistiek varysim dirbt į Maximą. :D
🕐 2014-08-31 20:24 #10
Australas parašė:
9 menesiai, kancios :D


Nėščias?:D

P.S. bandau pamiršt tuos 9 mėn mokslų :D :D
Redaguota 2014-08-31 20:25
🕐 2014-08-31 20:25 #11
Irasyt daina! Oficialus rugsejo 1 himnas!
🕐 2014-08-31 20:32 #12
MrProToper parašė:
[quote]Australas parašė:
9 menesiai, kancios :D


Nėščias?:D

P.S. bandau pamiršt tuos 9 mėn mokslų :D :D[/quote]

Ne ne :D

Sulei * but 9 men :D
🕐 2014-08-31 20:38 #13
Australas parašė:
[quote]MrProToper parašė:
[quote]Australas parašė:
9 menesiai, kancios :D


Nėščias?:D

P.S. bandau pamiršt tuos 9 mėn mokslų :D :D[/quote]

Ne ne :D

Sulei * but 9 men :D[/quote]

Mokykla kaip nėštumas , trunka 9 mėnesius , o po 2 savaičių jau vemti norisi.
🕐 2014-08-31 20:43 #14
CaptainDonaldas parašė:
[quote]Australas parašė:
[quote]MrProToper parašė:
[quote]Australas parašė:
9 menesiai, kancios :D


Nėščias?:D

P.S. bandau pamiršt tuos 9 mėn mokslų :D :D[/quote]

Ne ne :D

Sulei * but 9 men :D[/quote]

Mokykla kaip nėštumas , trunka 9 mėnesius , o po 2 savaičių jau vemti norisi.[/quote]

Man noris vemti jau po 2 dienos :D
Redaguota 2014-08-31 20:44
🕐 2014-08-31 21:06 #15
fuk it, isgyvenau 9 metus, dar 3 pratempsiu :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti