📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Mes išgyvensim!
17 žinutės · 2,992 peržiūros
🕐 2014-08-31 21:11 #16
Pirmos 2 savaites hard, paskui pripranti ir va tau nauja rutina... Aiksu px butu, jei ne 9 val. pamokos kas labai sucks...
🕐 2026-05-23 15:40 #17
Išgyvensite, išgyvensite... svarbu tik vaistų dalinimui dėžutę nusipirkt, kad nesumaišytum, kada ką gerti :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti