🕐 2016-04-02 15:51
#1
Sveiki, šiandien ryte netyčiukais pateko vandens ties d-f raide. Viskas veikė iš pradžių. Po laiko nustojo veikti f g v b raidės. Padžiovinti meginau išardęs. Nepadejo :D Poto pamačiau jog lyg ir oksidave kontaktai Raudonai apibraukta
Patryniau su ausu krapštuku nieko nepasikeite , pameginau su peroksido vandenėliu, tai vps atsilupo mažas gabaliukas. zaliai apibraukta
Tai to ir noriu paklausti, ar imanoma tą vietą dar sutvarkyti?:)
Patryniau su ausu krapštuku nieko nepasikeite , pameginau su peroksido vandenėliu, tai vps atsilupo mažas gabaliukas. zaliai apibraukta
Tai to ir noriu paklausti, ar imanoma tą vietą dar sutvarkyti?:)
