📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Klausimas dėl Teorijos egzamino
8 žinutės · 2,457 peržiūros
🕐 2016-09-23 22:20 #1
Sveiki, esu girdėjęs ,kad laikant mokyklinį vairavimo teorijos egzaminą nebūtinai reikia surinkti 90 ir daugiau %, o galima drąsiai išlaikyti turint 80 ir >, tai tiesa?
Nes pakolkas mums instruktorius sakė ,kad mokyklinį reikia išlaikyti ne mažiau kaip 90%
Redaguota 2016-09-23 22:21
🕐 2016-09-23 22:24 #2
Šiaip tiek mokyliniam,tiek regitroje jau skaitosi nuo 80 procentų išlaikytą.Bet manau geriau būtų jei mokylinį išlaikytum virš 80 procentų,nes tada manau tau regitroje būtų lengviau ir nepadarytum žioplų klaidų.
🕐 2016-09-23 22:36 #3
LePaluknys parašė:
Sveiki, esu girdėjęs ,kad laikant mokyklinį vairavimo teorijos egzaminą nebūtinai reikia surinkti 90 ir daugiau %, o galima drąsiai išlaikyti turint 80 ir >, tai tiesa?
Nes pakolkas mums instruktorius sakė ,kad mokyklinį reikia išlaikyti ne mažiau kaip 90%


Iš pradžių man tą patį sakė, bet kai nuėjau laikyt mokyklinio tai davė pc prie kurio turėjau surinkt 90 proc. kai juos surenki tada eini pas sekretorę ir ji tada duoda kitą pc kur turi surinkt jau 80 proc. nu pas mane taip buvo (Panevėžyje, tuo labiau "Vairavimo mene" ).
Redaguota 2016-09-23 23:49
🕐 2016-09-23 23:28 #4
gal kas vilniuje laikėt ir buvot susidūrė su tokia situacija?
🕐 2016-09-23 23:42 #5
Priklauso nuo vairavimo mokyklos. ARV 80% užtenka.
🕐 2016-09-23 23:44 #6
Šiaip tai, kiek esu girdėjęs, kiek draugai sakė, mokyklinio reikia surinkti ne mažiau kaip 90%, o regitroje jau galima ir su 80% išlaikyti. Geriausia manau eksternu teoriją eiti, nereikės tada jokių mokyklinių laikyti ir panašiai, tiesiog namie paspręsti. Pats taip dariau ir viskas tvarkoje, išlaikyta iš pirmo karto. Na, bet čia tik mano nuomonė :)
🕐 2016-09-24 23:59 #7
Fighter tools bass parašė:
[quote]LePaluknys parašė:
Sveiki, esu girdėjęs ,kad laikant mokyklinį vairavimo teorijos egzaminą nebūtinai reikia surinkti 90 ir daugiau %, o galima drąsiai išlaikyti turint 80 ir >, tai tiesa?
Nes pakolkas mums instruktorius sakė ,kad mokyklinį reikia išlaikyti ne mažiau kaip 90%


Iš pradžių man tą patį sakė, bet kai nuėjau laikyt mokyklinio tai davė pc prie kurio turėjau surinkt 90 proc. kai juos surenki tada eini pas sekretorę ir ji tada duoda kitą pc kur turi surinkt jau 80 proc. nu pas mane taip buvo (Panevėžyje, tuo labiau "Vairavimo mene" ).[/quote]
Man taip buvo, kai dabar laikiau C, CE kategoriją, kad iš pradžiu reikia surinkti 90, po to jau duoda tą tikrą testą, kur užtenka 80 surinkt, bet laikant B kategoriją, to nebuvo..o šiaip čia bet kokioj mokykloj užtenka surinkt 80, nelabai tikiu, kad surinkus 90 ir mažiau, nepraleistų mokykloj, jai net regitroj su 80 praleidžia
🕐 2016-09-25 16:40 #8
Kiek domėjaus, Regitroj reikia 80%. Tarkim jei 30 klausimų, gali 6 klaidas padaryt max.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti