📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
Plančetinis kompiuteris
34 žinutės · 6,349 peržiūros
🕐 2013-12-26 14:20 #16
Slowly parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
[quote]Slowly parašė:
Reik dauigau piplezu.

Tai tuoj bus :D palauk...[/quote]


Tu tai be offtopic nevaikštai :D[/quote]
Cia gi as. :D Mane pazysti.
🕐 2013-12-26 15:11 #17
Užtat če niekas neina :D hmmmm...
🕐 2013-12-26 15:17 #18
Imi antrą ir vargo nematai :D
🕐 2013-12-26 15:26 #19
Imk Samsung galaxy tab 2 7'', pats gavau gimtadienio proga, labai geras, 8GB vidine, niekas nelagina, netgi nesijaucia jokio lag'o, o + kai CM10.2 ysirasiau tai isvis zjbs :D Velka visus geimus, nelagina, tokius kaip apshalt 8 heat ar dead trigger2 ir panasius :) Aisku cia tau sprest :) Tik patariu. http://www.kainos.lt/samsung-galaxy-tab-2-7-0-8gb-wifi-p3110-p657697 Kainos jeigu ydomu.
Redaguota 2013-12-26 15:27
🕐 2013-12-26 15:31 #20
rufas parašė:
Imk Samsung galaxy tab 2 7'', pats gavau gimtadienio proga, labai geras, 8GB vidine, niekas nelagina, netgi nesijaucia jokio lag'o, o + kai CM10.2 ysirasiau tai isvis zjbs :D Velka visus geimus, nelagina, tokius kaip apshalt 8 heat ar dead trigger2 ir panasius :) Aisku cia tau sprest :) Tik patariu. http://www.kainos.lt/samsung-galaxy-tab-2-7-0-8gb-wifi-p3110-p657697 Kainos jeigu ydomu.


Jo, aš irgi apie samusngus galvoju, turi toki pat klasiokas, tik mastau dabar mažu padėvėta pirkti?
🕐 2013-12-26 15:32 #21
http://www.asusshop.lt/asus-plansetiniai-kompiuteriai/asus-nexus-7-2013-plansetinis-kompiuteris-16gb.html
http://www.asusshop.lt/asus-plansetiniai-kompiuteriai/asus-nexus-7-plansetinis-kompiuteris.html
Siūlau imt vieną iš šių, antras variantas atnaujinimus gaus turbūt iki kitų metų liepos, bet bent jau kokybiškas bus ir nelagins, jei vartosi normaliai, o ne kaip bots.
Redaguota 2013-12-26 15:33
🕐 2013-12-26 15:38 #22
Slowly parašė:
[quote]rufas parašė:
Imk Samsung galaxy tab 2 7'', pats gavau gimtadienio proga, labai geras, 8GB vidine, niekas nelagina, netgi nesijaucia jokio lag'o, o + kai CM10.2 ysirasiau tai isvis zjbs :D Velka visus geimus, nelagina, tokius kaip apshalt 8 heat ar dead trigger2 ir panasius :) Aisku cia tau sprest :) Tik patariu. http://www.kainos.lt/samsung-galaxy-tab-2-7-0-8gb-wifi-p3110-p657697 Kainos jeigu ydomu.


Jo, aš irgi apie samusngus galvoju, turi toki pat klasiokas, tik mastau dabar mažu padėvėta pirkti?[/quote]Imk nauja ir vargo nematysi, jei deveta imsi, ka tu zinai, gal broka ar nudrozta parduos, apgaut gali ar pns...imk nauja :) Zinosi jau kad tavo daigtas.
Redaguota 2013-12-26 15:38
🕐 2013-12-26 15:41 #23
rufas parašė:
[quote]Slowly parašė:
[quote]rufas parašė:
Imk Samsung galaxy tab 2 7'', pats gavau gimtadienio proga, labai geras, 8GB vidine, niekas nelagina, netgi nesijaucia jokio lag'o, o + kai CM10.2 ysirasiau tai isvis zjbs :D Velka visus geimus, nelagina, tokius kaip apshalt 8 heat ar dead trigger2 ir panasius :) Aisku cia tau sprest :) Tik patariu. http://www.kainos.lt/samsung-galaxy-tab-2-7-0-8gb-wifi-p3110-p657697 Kainos jeigu ydomu.


Jo, aš irgi apie samusngus galvoju, turi toki pat klasiokas, tik mastau dabar mažu padėvėta pirkti?[/quote]Imk nauja ir vargo nematysi, jei deveta imsi, ka tu zinai, gal broka ar nudrozta parduos, apgaut gali ar pns...imk nauja :) Zinosi jau kad tavo daigtas.[/quote]

Arba dar gali fake'ą iškišt , kaip , kad mano buvusiam klasiokui buvo :
už 2000Lt nusipirko netikrą iPhone'ą :D
🕐 2013-12-26 15:43 #24
FeelingHigh parašė:
[quote]rufas parašė:
[quote]Slowly parašė:
[quote]rufas parašė:
Imk Samsung galaxy tab 2 7'', pats gavau gimtadienio proga, labai geras, 8GB vidine, niekas nelagina, netgi nesijaucia jokio lag'o, o + kai CM10.2 ysirasiau tai isvis zjbs :D Velka visus geimus, nelagina, tokius kaip apshalt 8 heat ar dead trigger2 ir panasius :) Aisku cia tau sprest :) Tik patariu. http://www.kainos.lt/samsung-galaxy-tab-2-7-0-8gb-wifi-p3110-p657697 Kainos jeigu ydomu.


Jo, aš irgi apie samusngus galvoju, turi toki pat klasiokas, tik mastau dabar mažu padėvėta pirkti?[/quote]Imk nauja ir vargo nematysi, jei deveta imsi, ka tu zinai, gal broka ar nudrozta parduos, apgaut gali ar pns...imk nauja :) Zinosi jau kad tavo daigtas.[/quote]Nu va, dar geriau :D Todel ir neapsimoka imt padevetu daigtu..:D

Arba dar gali fake'ą iškišt , kaip , kad mano buvusiam klasiokui buvo :
už 2000Lt nusipirko netikrą iPhone'ą :D[/quote]
Redaguota 2013-12-26 15:43
🕐 2013-12-26 16:32 #25
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.

Kažkaip norėtus ir 3G bet...
🕐 2013-12-26 16:39 #26
Slowly parašė:
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.

Kažkaip norėtus ir 3G bet...

O kas bet?
🕐 2013-12-26 16:40 #27
BaconStrip parašė:
[quote]Slowly parašė:
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.

Kažkaip norėtus ir 3G bet...

O kas bet?[/quote]

+200

Really? visur sakiau Note2/3 o yra tab 2/3 trolololoo :D
Redaguota 2013-12-26 17:23
🕐 2013-12-26 18:52 #28
Slowly parašė:
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.

Kažkaip norėtus ir 3G bet...

Umhh, kam tau 3G planšetėj? Telefono gal neturi ar iPoną turi?
🕐 2013-12-26 22:59 #29
tyrasvyras parašė:
[quote]Slowly parašė:
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.

Kažkaip norėtus ir 3G bet...

Umhh, kam tau 3G planšetėj? Telefono gal neturi ar iPoną turi?[/quote]
Turiu andrioda... su planče daug padogiau ir greičiau naršyti nei su mobilu
🕐 2013-12-26 23:09 #30
Slowly parašė:
[quote]tyrasvyras parašė:
[quote]Slowly parašė:
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.

Kažkaip norėtus ir 3G bet...

Umhh, kam tau 3G planšetėj? Telefono gal neturi ar iPoną turi?[/quote]
Turiu andrioda... su planče daug padogiau ir greičiau naršyti nei su mobilu[/quote]
The truth has been spoken!
Redaguota 2013-12-26 23:09
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti