🕐 2013-12-26 14:20
#16
Slowly parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
[quote]Slowly parašė:
Reik dauigau piplezu.
Tai tuoj bus :D palauk...[/quote]
Tu tai be offtopic nevaikštai :D[/quote]
Cia gi as. :D Mane pazysti.
Slowly parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
[quote]Slowly parašė:
Reik dauigau piplezu.
rufas parašė:
Imk Samsung galaxy tab 2 7'', pats gavau gimtadienio proga, labai geras, 8GB vidine, niekas nelagina, netgi nesijaucia jokio lag'o, o + kai CM10.2 ysirasiau tai isvis zjbs :D Velka visus geimus, nelagina, tokius kaip apshalt 8 heat ar dead trigger2 ir panasius :) Aisku cia tau sprest :) Tik patariu. http://www.kainos.lt/samsung-galaxy-tab-2-7-0-8gb-wifi-p3110-p657697 Kainos jeigu ydomu.
Slowly parašė:
[quote]rufas parašė:
Imk Samsung galaxy tab 2 7'', pats gavau gimtadienio proga, labai geras, 8GB vidine, niekas nelagina, netgi nesijaucia jokio lag'o, o + kai CM10.2 ysirasiau tai isvis zjbs :D Velka visus geimus, nelagina, tokius kaip apshalt 8 heat ar dead trigger2 ir panasius :) Aisku cia tau sprest :) Tik patariu. http://www.kainos.lt/samsung-galaxy-tab-2-7-0-8gb-wifi-p3110-p657697 Kainos jeigu ydomu.
rufas parašė:
[quote]Slowly parašė:
[quote]rufas parašė:
Imk Samsung galaxy tab 2 7'', pats gavau gimtadienio proga, labai geras, 8GB vidine, niekas nelagina, netgi nesijaucia jokio lag'o, o + kai CM10.2 ysirasiau tai isvis zjbs :D Velka visus geimus, nelagina, tokius kaip apshalt 8 heat ar dead trigger2 ir panasius :) Aisku cia tau sprest :) Tik patariu. http://www.kainos.lt/samsung-galaxy-tab-2-7-0-8gb-wifi-p3110-p657697 Kainos jeigu ydomu.
FeelingHigh parašė:
[quote]rufas parašė:
[quote]Slowly parašė:
[quote]rufas parašė:
Imk Samsung galaxy tab 2 7'', pats gavau gimtadienio proga, labai geras, 8GB vidine, niekas nelagina, netgi nesijaucia jokio lag'o, o + kai CM10.2 ysirasiau tai isvis zjbs :D Velka visus geimus, nelagina, tokius kaip apshalt 8 heat ar dead trigger2 ir panasius :) Aisku cia tau sprest :) Tik patariu. http://www.kainos.lt/samsung-galaxy-tab-2-7-0-8gb-wifi-p3110-p657697 Kainos jeigu ydomu.
Slowly parašė:
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.
Kažkaip norėtus ir 3G bet...
BaconStrip parašė:
[quote]Slowly parašė:
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.
Kažkaip norėtus ir 3G bet...
Slowly parašė:
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.
Kažkaip norėtus ir 3G bet...
tyrasvyras parašė:
[quote]Slowly parašė:
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.
Kažkaip norėtus ir 3G bet...
Slowly parašė:
[quote]tyrasvyras parašė:
[quote]Slowly parašė:
Nu neofftopinkit bent čia :D, Paskutiniu atvėju norėčiau išleisti tuos 600Lt ir tai tikriausiai tik Note3 plančetei.
Nereikia man ten kosminio daikto, užtektusu 1gb ram, 1ghz procu.
Kažkaip norėtus ir 3G bet...