📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY Giveaways
2,027 žinutės · 712,622 peržiūros
🕐 2014-11-12 19:34 #301
tai wtf gaunam zaidima bet negalim jo naudot :D
🕐 2014-11-12 19:36 #302
BaconStrip parašė:
[quote]Makaroni parašė:
ai, ten nepasako kaip, reikia atskirai ieskot? ;D

Ne, nieko neradau apie tai. Gal kuris nors gudresnis atras ir pasidalins kaip i STEAM'a juos prisidet. :D[/quote]



Tai, kad nelabai į tą Steam ir pridėsi :D
🕐 2014-11-12 19:37 #303
o tai kaip zaisti?
🕐 2014-11-12 19:38 #304
AwesomeGuy parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
[quote]Makaroni parašė:
ai, ten nepasako kaip, reikia atskirai ieskot? ;D

Ne, nieko neradau apie tai. Gal kuris nors gudresnis atras ir pasidalins kaip i STEAM'a juos prisidet. :D[/quote]



Tai, kad nelabai į tą Steam ir pridėsi :D[/quote]
Taip ir maniau.. :D
🕐 2014-11-12 19:44 #305
BaconStrip parašė:
[quote]AwesomeGuy parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
[quote]Makaroni parašė:
ai, ten nepasako kaip, reikia atskirai ieskot? ;D

Ne, nieko neradau apie tai. Gal kuris nors gudresnis atras ir pasidalins kaip i STEAM'a juos prisidet. :D[/quote]



Tai, kad nelabai į tą Steam ir pridėsi :D[/quote]
Taip ir maniau.. :D[/quote]

tai cia trolina?
🕐 2014-11-12 19:49 #306
Makaroni parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
[quote]AwesomeGuy parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
[quote]Makaroni parašė:
ai, ten nepasako kaip, reikia atskirai ieskot? ;D

Ne, nieko neradau apie tai. Gal kuris nors gudresnis atras ir pasidalins kaip i STEAM'a juos prisidet. :D[/quote]



Tai, kad nelabai į tą Steam ir pridėsi :D[/quote]
Taip ir maniau.. :D[/quote]

tai cia trolina?[/quote]
Niekas cia netrolina.. Zaisti gali, tik pati zaidima per atskira programa atsisiusti teks.
🕐 2014-11-12 19:56 #307
ten tiktais pirmas mount and blade ne warband
pirmas neturi mp todel sitas giveaway yra useless tiesiog
o jeigu norit tai einat i account, library ir isirasot game
Redaguota 2014-11-12 19:57
🕐 2014-11-13 11:53 #308
ponasvelnes parašė:
ten tiktais pirmas mount and blade ne warband
pirmas neturi mp todel sitas giveaway yra useless tiesiog
o jeigu norit tai einat i account, library ir isirasot game


Jei i steam neina prisidet, tai visas giveaway useless, cia tas pats kas piratini isirasyt... Juolab mp neturi...
🕐 2014-11-13 14:47 #309
NoScope parašė:
[quote]ponasvelnes parašė:
ten tiktais pirmas mount and blade ne warband
pirmas neturi mp todel sitas giveaway yra useless tiesiog
o jeigu norit tai einat i account, library ir isirasot game


Jei i steam neina prisidet, tai visas giveaway useless, cia tas pats kas piratini isirasyt... Juolab mp neturi...[/quote]


tiktais pora geimu gog.com turi mp
gog.com pardavineja senus geimus kurie veikia and nauju systemu nes jie ten sutvarko kad veiktu
taip tai yra dar origin ir uplay giveaway irgi kaikados
🕐 2014-11-13 15:40 #310
NoScope parašė:
Jei i steam neina prisidet, tai visas giveaway useless, cia tas pats kas piratini isirasyt... Juolab mp neturi...

zjbs logika
🕐 2014-11-13 15:45 #311
jonasz11 parašė:
[quote]NoScope parašė:
Jei i steam neina prisidet, tai visas giveaway useless, cia tas pats kas piratini isirasyt... Juolab mp neturi...

zjbs logika[/quote]

O ka tu siulai? Suprasciau, jei zaidimo pakuote su disku gauciau, nu gerai i kolekcija aciu, bet kai duoda "legalu sp" kuris nei steam'e, nei origin'e nei dar kur, tai atsiprasau...
🕐 2014-11-16 09:27 #312
NoScope parašė:
[quote]jonasz11 parašė:
[quote]NoScope parašė:
Jei i steam neina prisidet, tai visas giveaway useless, cia tas pats kas piratini isirasyt... Juolab mp neturi...

zjbs logika[/quote]

O ka tu siulai? Suprasciau, jei zaidimo pakuote su disku gauciau, nu gerai i kolekcija aciu, bet kai duoda "legalu sp" kuris nei steam'e, nei origin'e nei dar kur, tai atsiprasau...[/quote]


Visi zaidimai ant to puslapio yra legalus
"100% DRM-FREE
You buy it - it’s yours"
🕐 2014-11-16 09:58 #313
NoScope parašė:
[quote]jonasz11 parašė:
[quote]NoScope parašė:
Jei i steam neina prisidet, tai visas giveaway useless, cia tas pats kas piratini isirasyt... Juolab mp neturi...

zjbs logika[/quote]

O ka tu siulai? Suprasciau, jei zaidimo pakuote su disku gauciau, nu gerai i kolekcija aciu, bet kai duoda "legalu sp" kuris nei steam'e, nei origin'e nei dar kur, tai atsiprasau...[/quote]

Pradėk skaityt kas rašoma.
Taigi GOG stumdo senus ir naujus žaidimus be jokių DRM - nusiperki , siuntiesi ir turi jį kiek nori , čia beveik tas pats kas seniau - nusiperki pvz.NFS Carbon DVD - įsirašai ir nereik tau jokių DRM , jokių Battle.net , Steam , Origin ar UPlay , žaidi sau be apribojimų laimingas.
Redaguota 2014-11-16 10:02
🕐 2014-11-16 12:32 #314
dragon ltu 2 parašė:
[quote]NoScope parašė:
[quote]jonasz11 parašė:
[quote]NoScope parašė:
Jei i steam neina prisidet, tai visas giveaway useless, cia tas pats kas piratini isirasyt... Juolab mp neturi...

zjbs logika[/quote]

O ka tu siulai? Suprasciau, jei zaidimo pakuote su disku gauciau, nu gerai i kolekcija aciu, bet kai duoda "legalu sp" kuris nei steam'e, nei origin'e nei dar kur, tai atsiprasau...[/quote]

Pradėk skaityt kas rašoma.
Taigi GOG stumdo senus ir naujus žaidimus be jokių DRM - nusiperki , siuntiesi ir turi jį kiek nori , čia beveik tas pats kas seniau - nusiperki pvz.NFS Carbon DVD - įsirašai ir nereik tau jokių DRM , jokių Battle.net , Steam , Origin ar UPlay , žaidi sau be apribojimų laimingas.[/quote]
Nezinau kaip jus, bet as noreciau tokios galimybes. kad butu galima prisideti zaidimus i Steam.
🕐 2014-11-16 12:41 #315
dragon ltu 2 parašė:
[quote]NoScope parašė:
[quote]jonasz11 parašė:
[quote]NoScope parašė:
Jei i steam neina prisidet, tai visas giveaway useless, cia tas pats kas piratini isirasyt... Juolab mp neturi...

zjbs logika[/quote]

O ka tu siulai? Suprasciau, jei zaidimo pakuote su disku gauciau, nu gerai i kolekcija aciu, bet kai duoda "legalu sp" kuris nei steam'e, nei origin'e nei dar kur, tai atsiprasau...[/quote]

Pradėk skaityt kas rašoma.
Taigi GOG stumdo senus ir naujus žaidimus be jokių DRM - nusiperki , siuntiesi ir turi jį kiek nori , čia beveik tas pats kas seniau - nusiperki pvz.NFS Carbon DVD - įsirašai ir nereik tau jokių DRM , jokių Battle.net , Steam , Origin ar UPlay , žaidi sau be apribojimų laimingas.[/quote]

DVD tokiu atveju zymiai geriau
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti