🕐 2015-04-24 12:04
#646
Giedriux123 parašė:
[quote]BaconStrip parašė:
[quote]Giedriux123 parašė:
Sveiki. As anglu beveik nemoku gal galetumet kas nors suveikti cs go steam rakta. buciau labai dekingas. ir jei bus tokiu geru zmoniu man i pm nusiuskit
Kam tau tas CS Go tada, jei nemoki angliskai? Ten kalba ne tik angliskai, bet ir rusiskai, lietuviskai ir visaip kitaip.[/quote]
man nesvarbu kaip kalba. svarbu ka zaiati gaunu. as kaskiek suprantu[/quote]
Be anglų kalbos tu nepažaisi........ čia rimtas patarimas: Išmok anglų.
