Sveiki. As anglu beveik nemoku gal galetumet kas nors suveikti cs go steam rakta. buciau labai dekingas. ir jei bus tokiu geru zmoniu man i pm nusiuskit
Qiux parašė:
[quote]Giedriux123 parašė:
Sveiki. As anglu beveik nemoku gal galetumet kas nors suveikti cs go steam rakta. buciau labai dekingas. ir jei bus tokiu geru zmoniu man i pm nusiuskit
ko jum tas cs go toks idomus nieko gero eilinis bėk ir šaudyk...[/quote]
Žmonių nuomonės skirtingos. Čia labiau skill-based žaidimas, kitaip nei COD. CS:GO yra komandinis žaidimas, kuriame galima visokių skirtingų taktikų susigalvot.
Redaguota 2015-04-23 18:23
Blockstorm Beta https://www.indiegala.com/
BaconStrip parašė:
[quote]Giedriux123 parašė:
Sveiki. As anglu beveik nemoku gal galetumet kas nors suveikti cs go steam rakta. buciau labai dekingas. ir jei bus tokiu geru zmoniu man i pm nusiuskit
Kam tau tas CS Go tada, jei nemoki angliskai? Ten kalba ne tik angliskai, bet ir rusiskai, lietuviskai ir visaip kitaip.[/quote]
man nesvarbu kaip kalba. svarbu ka zaiati gaunu. as kaskiek suprantu
Redaguota 2015-04-24 11:58