📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY Giveaways
2,027 žinutės · 712,636 peržiūros
🕐 2014-06-05 11:06 #31
Nieko čia nebuvo....
Redaguota 2014-06-05 11:13
🕐 2014-06-05 11:09 #32
FeelingHigh parašė:
[quote]dgkni parašė:
Redaguok temos pavadinima, ne "Giveways", o " Giveaways".


A tu girts?[/quote]

Šeip tai Giveaways.
Redaguota 2014-06-05 11:10
🕐 2014-06-05 11:12 #33
Lezayn parašė:
[quote]FeelingHigh parašė:
[quote]dgkni parašė:
Redaguok temos pavadinima, ne "Giveways", o " Giveaways".


A tu girts?[/quote]

Šeip tai Giveaways.[/quote]

My bad...atsiprašau dėl to.
Redaguota 2014-06-05 11:43
🕐 2014-06-05 11:33 #34
FeelingHigh parašė:
[quote]dgkni parašė:
Redaguok temos pavadinima, ne "Giveways", o " Giveaways".


A tu girts?[/quote]

Prieš mane taisant, siūlyčiau pasimokinti anglų k., abeli tu :D Nežinot kaip rašosi " Giveaways" tai jau low level.
🕐 2014-06-05 11:36 #35
dgkni parašė:
[quote]FeelingHigh parašė:
[quote]dgkni parašė:
Redaguok temos pavadinima, ne "Giveways", o " Giveaways".


A tu girts?[/quote]

Prieš mane taisant, siūlyčiau pasimokinti anglų k., abeli tu :D Nežinot kaip rašosi " Giveaways" tai jau low level.[/quote]


Siūlau išmokti Lietuvių kalbos....nab.
🕐 2014-06-05 11:39 #36
dgkni parašė:
[quote]FeelingHigh parašė:
[quote]dgkni parašė:
Redaguok temos pavadinima, ne "Giveways", o " Giveaways".


A tu girts?[/quote]

Prieš mane taisant, siūlyčiau pasimokinti anglų k., abeli tu :D Nežinot kaip rašosi " Giveaways" tai jau low level.[/quote]

Gerai kai jau tu čia toks kietas , kabeli.
Nepamačiau klaidos , pasitaisiau , vsio baigta.
🕐 2014-06-05 11:48 #37
WOT naujiem zaidejam http://eu.alienwarearena.com/giveaways/world-of-tanks-invite-code-giveaway-for-new-players____ Everquest Landmark 7 dienu kodas closed beta https://eu.alienwarearena.com/giveaways/landmark-closed-beta-key-giveaway reikia prisiregistruoti ir koda gausit i E-mail.
Redaguota 2014-06-05 11:56
🕐 2014-06-05 11:53 #38
Sencor parašė:
Everquest Landmark 7 dienu kodas closed beta https://eu.alienwarearena.com/giveaways/landmark-closed-beta-key-giveaway reikia prisiregistruoti ir koda gausit i E-mail. Dar http://www.mmobomb.com/giveaway/archlord-2-closed-beta-giveaway Arclord 2 closed beta irgi reikia prisiregistruoti (cool)

Nesamone kažkokia http://puu.sh/9fUNQ/df95265e32.png
🕐 2014-06-05 14:10 #39
FeelingHigh parašė:
kabeli.


Tai ko gaidį bijai parašyt man į FB arba ko bijai nr apsikeist, jei aš toks kabelis. Tai dv gaidį. Virtuali tavo drąsa manęs nedomina, abeli. Mažiau rašyk, daugiau veiksmų.
🕐 2014-06-05 14:14 #40
dgkni parašė:
[quote]FeelingHigh parašė:
kabeli.


Tai ko gaidį bijai parašyt man į FB arba ko bijai nr apsikeist, jei aš toks kabelis. Tai dv gaidį. Virtuali tavo drąsa manęs nedomina, abeli. Mažiau rašyk, daugiau veiksmų.[/quote]


Vos nenulūžau iš juoko paskaitęs tavo nesąmonę :D
1.Aš neturiu FB ;
2.Prie ko čia tas "abelis" , kiba esi davatka?
Redaguota 2014-06-05 14:18
🕐 2014-06-05 14:18 #41
FeelingHigh parašė:
[quote]dgkni parašė:
[quote]FeelingHigh parašė:
kabeli.


Tai ko gaidį bijai parašyt man į FB arba ko bijai nr apsikeist, jei aš toks kabelis. Tai dv gaidį. Virtuali tavo drąsa manęs nedomina, abeli. Mažiau rašyk, daugiau veiksmų.[/quote]
Tai zinai zmogus nerase i fb gal nes nenorejo arba negalejo pagal marozus: "bijo" nu zdz visko ko nepadarai kaip marozas nori tai reiskias kad bijai :D * :D
🕐 2014-06-05 14:20 #42
lazeris205 parašė:
[quote]FeelingHigh parašė:
[quote]dgkni parašė:
[quote]FeelingHigh parašė:
kabeli.


Tai ko gaidį bijai parašyt man į FB arba ko bijai nr apsikeist, jei aš toks kabelis. Tai dv gaidį. Virtuali tavo drąsa manęs nedomina, abeli. Mažiau rašyk, daugiau veiksmų.[/quote]
Tai zinai zmogus nerase i fb gal nes nenorejo arba negalejo pagal marozus: "bijo" nu zdz visko ko nepadarai kaip marozas nori tai reiskias kad bijai :D * :D[/quote]
Ė Feeling High?!! WTF? Pasikeitei ...
🕐 2014-06-05 14:22 #43
Ahmed Aziz Yosuf-Al Essa parašė:
[quote]lazeris205 parašė:
[quote]FeelingHigh parašė:
[quote]dgkni parašė:
[quote]FeelingHigh parašė:
kabeli.


Tai ko gaidį bijai parašyt man į FB arba ko bijai nr apsikeist, jei aš toks kabelis. Tai dv gaidį. Virtuali tavo drąsa manęs nedomina, abeli. Mažiau rašyk, daugiau veiksmų.[/quote]
Tai zinai zmogus nerase i fb gal nes nenorejo arba negalejo pagal marozus: "bijo" nu zdz visko ko nepadarai kaip marozas nori tai reiskias kad bijai :D * :D[/quote]
Ė Feeling High?!! WTF? Pasikeitei ...[/quote]

Nope , tiesiog lazeris netyčia ištrynė kelias eilutes , paskaityk praeitus post'us.
🕐 2014-06-05 14:25 #44
nanoBOT parašė:
Steam SNIPER elite giveaway ..24h paskubekit pasiimt


Aciu labai :)
🕐 2014-06-05 14:28 #45
Ne zaidimu o toxic giveaway cia kazkox darosi
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti