Jei kas būtumėt labai geri ir pamirščiau pasiimt šio žaidimo raktą jei kas turėtų atliekama atsisiūskit į PM
jOoo, jeigu kam eina pasiimti tai nepagailėkiit ir pasidalinkit.
Man irgi neveikė nu ką padarysi :D
Atsiimiau. Naudokit Razer Cortex programa. Tada eikit i Deals, ir palaukit kol uzkraus.
krč, kur vesti coupon kodą ?
čia reik užsiregistuoti indiagala? nes man nieko neleidžia arba aš nesuprantu :D
BaconStrip parašė:
[quote]Qiux parašė:
čia reik užsiregistuoti indiagala? nes man nieko neleidžia arba aš nesuprantu :D
Nereikia. Parsisiusk Razer Cortez programa, prisiregistruoji, tada eini i Deals skilti, Spaudi ant Lucius zaidimo - get coupon, ir tada jau zinai ka reikia daryti.[/quote]
A vat kaip, ok dėkui :D irgi pasiemiau.
Redaguota 2015-09-04 23:26