🕐 2015-11-24 14:26
#1051
Kas pasake Miau parašė:
[quote]Qiux parašė:
[quote]turnikas parašė:
kaip per ta gleam.io reikia pasiimt tuos raktus? ar tus veiksmus reikia atlikt ar kaip, nes man tik du veiksmus eina atlikt ir viskas o kitu neina
Būtent kur neeina? dažniausia reik susikurti Fb paskyrą paspausti ant jų pasulapio Patiko, dar Twitter irgi ta patį ir per steam grupes prisijungti, bet čia per daug nori tng tą daryti :D[/quote]
Tai tingek ir toliau.
Vieną kartą uztenka prisijungti per Twitter ir Steam su telefonu, ir tinka visiems GiveAway. Ten 1-2 minutės.
Apie 60 žaidimų esu pasiėmęs tokiu principu. Čia net per paprasta.[/quote]
na 2 kartų tai jo nebereiktu bet pirmų kartų, be to dauguma kur dalina būna ne mano skonio tai neimu :D
