📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,380 peržiūros
🕐 2016-09-18 15:41 #136
Mėgstu vakarais per laptop'ą ką nors pagrind'int biški muzikos klausydamas pvz. Diablo, Borderlands, Terraria, WoW ir t.t. Pasiūlysit gal ko panašaus? Su įdomia veikėjo progresavimo/loot'o sistema. Atrodo žanre viską jau bandęs, nieko naujo nerandu.
🕐 2016-09-18 16:12 #137
Pokemonai per Emulator, TERA, EVE Online, OS Runescape, Warframe, Minecraft, Terraria.
🕐 2016-09-18 20:30 #138
Pasiūlykit racing mp žaidimų ant tokių biški prastesnių gpu kaip geforce 430gt, kad iš čia atsisiuntus mp eitų.
🕐 2016-09-19 20:54 #139
Kažką linksmo gali būti 2D
🕐 2016-09-27 13:37 #140
Reikalingas įdomus mmo žaidimas, kadangi gavau savaitę "atostogų" norėčiau ką nors palošti.
🕐 2016-09-27 16:01 #141
a2 parašė:
Reikalingas įdomus mmo žaidimas, kadangi gavau savaitę "atostogų" norėčiau ką nors palošti.


WoW piratine versija pasirinktam expansion arba starter edition (kuriame gali kelt char iki 20 lvl, o po to pirkt battlechest/upgrade to full game)
🕐 2016-09-28 16:01 #142
Imanoma kanors is shooter,action pazaist su tokiu pc ? http://imgur.com/KFYP1Nf
Redaguota 2016-09-28 16:01
🕐 2016-09-28 19:23 #143
FeoR parašė:
Imanoma kanors is shooter,action pazaist su tokiu pc ? http://imgur.com/KFYP1Nf


counter strike
🕐 2016-10-10 19:44 #144
Trūkę raiščiai, namie pririštas vos ne mėnesiui ir žiauriai nėra ką veikt. Ten pora LoL'o mačų subeldžiu, kelias serijas kokio anime pažiūriu, bet vistiek pabosta.
Pasiūlykit ką nors įtraukiančio, su gera istorija. Kaip istorijos atžvilgiu mano mėgstamiausi: Life is Strange, The Walking Dead, Valiant Hearts: The Great War ir pnš.

AMD Athlon(tm) II X2 250 Processor 3,00GHz
4GB RAM
GeForce GT 240
🕐 2016-10-10 19:53 #145
Ryuk parašė:
Trūkę raiščiai, namie pririštas vos ne mėnesiui ir žiauriai nėra ką veikt. Ten pora LoL'o mačų subeldžiu, kelias serijas kokio anime pažiūriu, bet vistiek pabosta.
Pasiūlykit ką nors įtraukiančio, su gera istorija. Kaip istorijos atžvilgiu mano mėgstamiausi: Life is Strange, The Walking Dead, Valiant Hearts: The Great War ir pnš.

AMD Athlon(tm) II X2 250 Processor 3,00GHz
4GB RAM
GeForce GT 240


Brothers In Arms visos 3 dalys

Linksmas platforminis shooter su classic music

Guns, Gore & Cannoli

Jie patinka 2D dar pasiūlysiu

Rayman Origins

Dar visai nieko šitie

Deadpool
South Park: The Stick of Truth
The Darkness II
🕐 2016-10-10 19:57 #146
Qiux parašė:
[quote]Ryuk parašė:
Trūkę raiščiai, namie pririštas vos ne mėnesiui ir žiauriai nėra ką veikt. Ten pora LoL'o mačų subeldžiu, kelias serijas kokio anime pažiūriu, bet vistiek pabosta.
Pasiūlykit ką nors įtraukiančio, su gera istorija. Kaip istorijos atžvilgiu mano mėgstamiausi: Life is Strange, The Walking Dead, Valiant Hearts: The Great War ir pnš.

AMD Athlon(tm) II X2 250 Processor 3,00GHz
4GB RAM
GeForce GT 240


Brothers In Arms visos 3 dalys

Linksmas platforminis shooter su classic music

Guns, Gore & Cannoli

Jie patinka 2D dar pasiūlysiu

Rayman Origins

Dar visai nieko šitie

Deadpool
South Park: The Stick of Truth
The Darkness II[/quote]

Paskutinius 3 tavo išvardintus perėjęs esu, tikrai geri , Rayman'as taip pat atžaistas, o kiti du tai nelabai man :D
🕐 2016-10-10 20:30 #147
Na man labai patiko
Brothers In Arms
Guns, Gore & Cannoli


ok, siūlau kitus :D

Call of Juarez Dalys
Deadlight
Duke Nukem Forever
Enslaved: Odyssey To The West
Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
Family Guy: Back To The Multiverse
Freedom Fighters
Grim Fandango Remastered
Metro 2033
Shadow Warrior
Redaguota 2016-10-10 20:31
🕐 2016-10-10 21:05 #148
Kelis iš to sąrašo esu perėjęs, bet dauguma lyg ir nežaisti, dėkui, atsirinksiu gal kažką :D
🕐 2016-10-10 21:27 #149
Machinery parašė:
[quote]Qiux parašė:
Duke Nukem Forever
[/b]

Beširdi tu, šito žaidimo net priešui rekomenduoti negalima.[/quote]

Kodėl? o, kas jame blogo? :D aš asmeniškai pražaidžiau apie valandą man patiko bet aptingau, viską pareit :D
Redaguota 2016-10-10 21:28
🕐 2016-10-13 16:22 #150
Pasiulykit zaidima koki panasu i BF3 ar MOH 2010 kad butu ne is tu futuristiniu kur lazeriais saudosi
BF4, COD Black Ops 1 ir 2, MOH Warfighter jau perejes :)
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti