📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,393 peržiūros
🕐 2016-03-22 22:14 #31
Pasiūlykit įdomų Multiplayer (MMO) žaidimą, svarbu, kad būtų įtraukiantis, turintis padorų lt community . Nedomina only shooter'iai (cs) arba only racing'ai.
🕐 2016-03-22 22:32 #32
a2 parašė:
Pasiūlykit įdomų Multiplayer (MMO) žaidimą, svarbu, kad būtų įtraukiantis, turintis padorų lt community . Nedomina only shooter'iai (cs) arba only racing'ai.

Arma III, best of the best, ypač battle royale arba 'life' serveriai.
Redaguota 2016-03-22 22:34
🕐 2016-03-23 00:25 #33
Sveiki pasiulykit uzkabinanciu zaidimu kokiu arba itraukianciu , idomiu ant laptopo specs laptopo gtx 960 m 4gb 4gb ram intel core i5 4210h procas. grafika ar metai nesvarbu svarbu itraukiantis butu
🕐 2016-03-23 00:27 #34
Pasiūlykit Old School, klasikos, kažkaip patraukė ant tokių žaidimų :D. Neprašau ten devinto dešimtečio game'ų, tiesiog kažko iš savo vaikystės, ką pamiršau. Pavyzdžiui dabar siunčiuos NBA Live 2005 ir GTA: SA. Čia savaime aišku, nežinosit ką aš žaidžiau, bet maždaug tą klasiką.. :D
🕐 2016-03-23 00:38 #35
Ryuk parašė:
Pasiūlykit Old School, klasikos, kažkaip patraukė ant tokių žaidimų :D. Neprašau ten devinto dešimtečio game'ų, tiesiog kažko iš savo vaikystės, ką pamiršau. Pavyzdžiui dabar siunčiuos NBA Live 2005 ir GTA: SA. Čia savaime aišku, nežinosit ką aš žaidžiau, bet maždaug tą klasiką.. :D


Nfs u2 ir mw
half life 1 ir 2
warcraft3
cod 1
🕐 2016-03-23 09:10 #36
SkirLou parašė:
[quote]a2 parašė:
Pasiūlykit įdomų Multiplayer (MMO) žaidimą, svarbu, kad būtų įtraukiantis, turintis padorų lt community . Nedomina only shooter'iai (cs) arba only racing'ai.

Arma III, best of the best, ypač battle royale arba 'life' serveriai.[/quote]
Ieškau kažko kito
🕐 2016-03-23 13:47 #37
NoScope parašė:
[quote]Ryuk parašė:
Pasiūlykit Old School, klasikos, kažkaip patraukė ant tokių žaidimų :D. Neprašau ten devinto dešimtečio game'ų, tiesiog kažko iš savo vaikystės, ką pamiršau. Pavyzdžiui dabar siunčiuos NBA Live 2005 ir GTA: SA. Čia savaime aišku, nežinosit ką aš žaidžiau, bet maždaug tą klasiką.. :D


Nfs u2 ir mw
half life 1 ir 2
warcraft3
cod 1[/quote]

NFS U2, WC3 (inlove)
🕐 2016-03-23 13:48 #38
a2 parašė:
Pasiūlykit įdomų Multiplayer (MMO) žaidimą, svarbu, kad būtų įtraukiantis, turintis padorų lt community . Nedomina only shooter'iai (cs) arba only racing'ai.


Užsimanė kiaulė bananų...
Lietuviai ir online žaidimai yra pats blogiausias derinys , vos ne tas pats kas lošt su rusais (elgiasi kaip * , arba yra pasikėlę ir nedraugiški , arba visiškai nemoka žaist ir stumia ant visko).
Jei negaila laiko , šitie smagiai susižais:
LoL ranked , SMITE ranked , TERA , WoW , AION , Wildstar , Dragon Nest.
Redaguota 2016-03-23 13:53
🕐 2016-03-23 13:49 #39
Ryuk parašė:
Pasiūlykit Old School, klasikos, kažkaip patraukė ant tokių žaidimų :D. Neprašau ten devinto dešimtečio game'ų, tiesiog kažko iš savo vaikystės, ką pamiršau. Pavyzdžiui dabar siunčiuos NBA Live 2005 ir GTA: SA. Čia savaime aišku, nežinosit ką aš žaidžiau, bet maždaug tą klasiką.. :D


Silent Hill 2-4 , Hitman iki Blood Money
🕐 2016-03-23 18:19 #40
Wololo parašė:
[quote]a2 parašė:
Pasiūlykit įdomų Multiplayer (MMO) žaidimą, svarbu, kad būtų įtraukiantis, turintis padorų lt community . Nedomina only shooter'iai (cs) arba only racing'ai.


Užsimanė kiaulė bananų...
Lietuviai ir online žaidimai yra pats blogiausias derinys , vos ne tas pats kas lošt su rusais (elgiasi kaip * , arba yra pasikėlę ir nedraugiški , arba visiškai nemoka žaist ir stumia ant visko).
Jei negaila laiko , šitie smagiai susižais:
LoL ranked , SMITE ranked , TERA , WoW , AION , Wildstar , Dragon Nest.[/quote]
Nedraugiški :D :D čj L2 nesi žaidęs :D
🕐 2016-03-26 17:52 #41
klausimas ar egzistuoja ant pc tokie zaidimai kaip ufc ? ir beto klausimas kur gaut nfs 2016 metu nes maciau zmones streamina bet nelabai suprantu ar jis isejau jau ar dar ne.
🕐 2016-03-26 17:57 #42
xkristukasx5 parašė:
klausimas ar egzistuoja ant pc tokie zaidimai kaip ufc ? ir beto klausimas kur gaut nfs 2016 metu nes maciau zmones streamina bet nelabai suprantu ar jis isejau jau ar dar ne.

Neegzistuoja ir NFS reikės pirkt.
🕐 2016-03-27 15:38 #43
sveiki, pasiulykit point and click zaidimu, bet kad butu mazi reikalavimai ir butu gerai kad butu 3D, o ne 2D. is telltale games nesiulykit jau esu zaides.
🕐 2016-03-27 16:31 #44
turnikas parašė:
sveiki, pasiulykit point and click zaidimu, bet kad butu mazi reikalavimai ir butu gerai kad butu 3D, o ne 2D. is telltale games nesiulykit jau esu zaides.

3D Gun assembly, steame yra nemokamas, tikrai fun žaidimukas. Tik nežinau, ar teisingai pavadinimą parašiau, bet į steam paiešką įvedus gun assembly manau rasi.
🕐 2016-04-26 09:00 #45
Sveiki. Gal galit patart strateginių žaidimų, kur būtų galima progresuoti per epochas (kai Rise of Nations). Ačiū :)
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti