🕐 2016-03-22 22:14
#31
Pasiūlykit įdomų Multiplayer (MMO) žaidimą, svarbu, kad būtų įtraukiantis, turintis padorų lt community . Nedomina only shooter'iai (cs) arba only racing'ai.
a2 parašė:
Pasiūlykit įdomų Multiplayer (MMO) žaidimą, svarbu, kad būtų įtraukiantis, turintis padorų lt community . Nedomina only shooter'iai (cs) arba only racing'ai.
Ryuk parašė:
Pasiūlykit Old School, klasikos, kažkaip patraukė ant tokių žaidimų :D. Neprašau ten devinto dešimtečio game'ų, tiesiog kažko iš savo vaikystės, ką pamiršau. Pavyzdžiui dabar siunčiuos NBA Live 2005 ir GTA: SA. Čia savaime aišku, nežinosit ką aš žaidžiau, bet maždaug tą klasiką.. :D
SkirLou parašė:
[quote]a2 parašė:
Pasiūlykit įdomų Multiplayer (MMO) žaidimą, svarbu, kad būtų įtraukiantis, turintis padorų lt community . Nedomina only shooter'iai (cs) arba only racing'ai.
NoScope parašė:
[quote]Ryuk parašė:
Pasiūlykit Old School, klasikos, kažkaip patraukė ant tokių žaidimų :D. Neprašau ten devinto dešimtečio game'ų, tiesiog kažko iš savo vaikystės, ką pamiršau. Pavyzdžiui dabar siunčiuos NBA Live 2005 ir GTA: SA. Čia savaime aišku, nežinosit ką aš žaidžiau, bet maždaug tą klasiką.. :D
a2 parašė:
Pasiūlykit įdomų Multiplayer (MMO) žaidimą, svarbu, kad būtų įtraukiantis, turintis padorų lt community . Nedomina only shooter'iai (cs) arba only racing'ai.
Ryuk parašė:
Pasiūlykit Old School, klasikos, kažkaip patraukė ant tokių žaidimų :D. Neprašau ten devinto dešimtečio game'ų, tiesiog kažko iš savo vaikystės, ką pamiršau. Pavyzdžiui dabar siunčiuos NBA Live 2005 ir GTA: SA. Čia savaime aišku, nežinosit ką aš žaidžiau, bet maždaug tą klasiką.. :D
Wololo parašė:
[quote]a2 parašė:
Pasiūlykit įdomų Multiplayer (MMO) žaidimą, svarbu, kad būtų įtraukiantis, turintis padorų lt community . Nedomina only shooter'iai (cs) arba only racing'ai.
xkristukasx5 parašė:
klausimas ar egzistuoja ant pc tokie zaidimai kaip ufc ? ir beto klausimas kur gaut nfs 2016 metu nes maciau zmones streamina bet nelabai suprantu ar jis isejau jau ar dar ne.
turnikas parašė:
sveiki, pasiulykit point and click zaidimu, bet kad butu mazi reikalavimai ir butu gerai kad butu 3D, o ne 2D. is telltale games nesiulykit jau esu zaides.