📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,397 peržiūros
🕐 2016-06-04 12:31 #91
Mantulysss parašė:
Pasiūlykit kokiu CO-OP RPG žaidimų, kad eitu crackinta žaist.


Diablo 2, Torchlight 1-2, Borderlands 1-2, Grim Dawn (pats nebandes, bet teoriskai turetu veikti co-op)
🕐 2016-06-04 17:43 #92
Dar Dead Island su Riptide. Vienam nuobodu, bet jei turi draugą ar 2, tai visai smagu padurnavot.
🕐 2016-06-10 18:44 #93
Pasiulykit zaidima kuri galeciau zaist viena ranka (kaire) nes ant desnes gipsas :D
🕐 2016-06-11 10:13 #94
Bence24Kobe parašė:
Pasiulykit zaidima kuri galeciau zaist viena ranka (kaire) nes ant desnes gipsas :D


Arcade racing žaidimai (NFS, Flatout, Burnout) , Fallout 1-2, Spelunky (pradžioj sunku, vėliau įprasi)
🕐 2016-06-11 10:47 #95
augustas656 parašė:
kaška panašaus kaip World of tanks


War thunder
🕐 2016-06-11 14:39 #96
Kas gali koki zadima pasiulit nes nezianu ka zaist
🕐 2016-06-11 17:50 #97
lithuaniaman parašė:
Kas gali koki zadima pasiulit nes nezianu ka zaist


JUJU
Guns, Gore & Cannoli
E.T. Armies
Brothers In Arms: Road To Hill 30
Valiant Hearts: The Great War
Redaguota 2016-06-11 17:50
🕐 2016-06-14 11:25 #98
kas gali pasiūlyti žaidimų
mano kompo spec:
Proccesorius Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00Ghz 3.00Ghz
Installed memory (RAM) 2.00GB
System type 32-Bit operating system
🕐 2016-06-21 18:20 #99
Sveiki, kokių CO-OP žaidimų pasiūlykit. ;)

Geriausia būtų, kad taip būtų Open World. Shooteriai geriausia. ;)
Redaguota 2016-06-21 18:26
🕐 2016-06-21 23:39 #100
FrontView parašė:
Sveiki, kokių CO-OP žaidimų pasiūlykit. ;)

Geriausia būtų, kad taip būtų Open World. Shooteriai geriausia. ;)


Žiūrint ką tiksliai nori, TPS, FPS? Iš FPS - Far Cry 3-4, Borderlands 2,

Iš TPS -GTA SA,4,5, The Division, Arma 3/DayZ (iš dalies). Nevisas sarašas :), mat dauguma yra ne OW.
🕐 2016-06-22 07:19 #101
ObiFrost1 parašė:
[quote]FrontView parašė:
Sveiki, kokių CO-OP žaidimų pasiūlykit. ;)

Geriausia būtų, kad taip būtų Open World. Shooteriai geriausia. ;)


Žiūrint ką tiksliai nori, TPS, FPS? Iš FPS - Far Cry 3-4, Borderlands 2,

Iš TPS -GTA SA,4,5, The Division, Arma 3/DayZ (iš dalies). Nevisas sarašas :), mat dauguma yra ne OW.[/quote]

Visi GTA ne Co-Op. Jie turi Multiplayer.
🕐 2016-06-22 11:25 #102
ObiFrost1 parašė:
[quote]FrontView parašė:
Sveiki, kokių CO-OP žaidimų pasiūlykit. ;)

Geriausia būtų, kad taip būtų Open World. Shooteriai geriausia. ;)


Žiūrint ką tiksliai nori, TPS, FPS? Iš FPS - Far Cry 3-4, Borderlands 2,

Iš TPS -GTA SA,4,5, The Division, Arma 3/DayZ (iš dalies). Nevisas sarašas :), mat dauguma yra ne OW.[/quote]

Far Cry 3 COOP'as senai numiręs ir praktiškai jo žaisti neįmanoma.
Far Cry 4 reiks išmeginti.
GTA multiplayer only, aišku įmanoma žaisti bet ne mūm tokie.
The Division very bad reputation game in our company
ArmA/DayZ Žaide, reikia kažko naujo
Borderlands 2 6 kartus pereitas

Laukiu daugiau pasiūlymų.
🕐 2016-06-22 19:12 #103
Bet koks žanras. Kad paveštu bent medium grafikom.

Core 2 Duo e7400 2.80GHz
3gb Ram
Hd 4850
160gb
🕐 2016-07-16 11:56 #104
Gal žinot PS2 žaidimų su lėktuvais?
🕐 2016-07-16 13:47 #105
Hey, pradėjau žiurėt vikingus ir man lb patiko, tad noriu kažko su panašia tema, nebūtinai žaidimas turi būt su vikingais , tinka ir mods. Reikalavimai nesvarbūs
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti