Sveiki Geimeriai, gryžau atostogų pas mama, o čia nelabai galingas pc. Pasiūlysit gal kažką idomaus pažaist? Online ar ne nesvarbu, nfs ir cod galit nesiūlyt. Didelis Dėkui už pasiūlymus!
Spec:
Procas- AMD E-300 Apu with Radeon HD Graphics 1.30 GHz ( :D )
Ram: 4 GB
TeamGeimų online. Kad su draugais būtų galimą žaist. Nereikia lolų, cs, Dotų visokių. Kad galėtumę pasišaudyti ir panašiai arba tiesiog būtų smagu su draugu žaisti.
Atsinaujinau pc, BF1 max grafikom eina, gal pasiulysit kokius geriausius zaidimus isleistus nuo 2012-2013 metu, ta prasme as manau, kad daug geru zaidimu nepazaidziau pvz. witcher 3 ir pan, tiesiog pasiulykit tokius kokius butina pazaist, megstu visokio stiliaus.
EDIT: Noreciau kad siulytumet tik AAA zaidimus.
Redaguota 2016-10-22 22:05
Lukasamba parašė:
Atsinaujinau pc, BF1 max grafikom eina, gal pasiulysit kokius geriausius zaidimus isleistus nuo 2012-2013 metu, ta prasme as manau, kad daug geru zaidimu nepazaidziau pvz. witcher 3 ir pan, tiesiog pasiulykit tokius kokius butina pazaist, megstu visokio stiliaus.
Bus Driver
E.T. Armies
Guns, Gore & Cannoli
Rayman Origins
Santa Claus In Trouble
Santa Claus In Trouble... Again!
Valiant Hearts: The Great War
South Park: The Stick of Truth
Middle-earth: Shadow of Mordor
Metro 2033
Redaguota 2016-10-22 22:02
gal zinot ka panasaus i factorio ?
Pasiulykit kazka pazaist per sita savaite atostogu. Kazka smagaus kad uzkabintu
Intel celeron 2x1.70 GHz
2 Gb RAM
Pasiulykit kokiu JRPG zaidimu
CS:GO, ARMA 2. Visas dalis pradesiu COD zaist nuo paciu pirmuju :)
Pasiūlykit kažką seno gero, Svarbu šaudyklė būtų.
Return to castle Wolfenstein.
pasiulyt zaidimu kokiu geru, tokiam pc :D
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4493103080&photo_id=21434222720