📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,383 peržiūros
🕐 2016-10-13 17:38 #151
PIONEER parašė:
Pasiulykit zaidima koki panasu i BF3 ar MOH 2010 kad butu ne is tu futuristiniu kur lazeriais saudosi
BF4, COD Black Ops 1 ir 2, MOH Warfighter jau perejes :)


Operation Flashpoint

Ghost Recon

Swat 4
🕐 2016-10-14 19:05 #152
Sveiki Geimeriai, gryžau atostogų pas mama, o čia nelabai galingas pc. Pasiūlysit gal kažką idomaus pažaist? Online ar ne nesvarbu, nfs ir cod galit nesiūlyt. Didelis Dėkui už pasiūlymus!
Spec:
Procas- AMD E-300 Apu with Radeon HD Graphics 1.30 GHz ( :D )
Ram: 4 GB
🕐 2016-10-21 19:31 #153
TeamGeimų online. Kad su draugais būtų galimą žaist. Nereikia lolų, cs, Dotų visokių. Kad galėtumę pasišaudyti ir panašiai arba tiesiog būtų smagu su draugu žaisti.
🕐 2016-10-22 21:49 #154
Atsinaujinau pc, BF1 max grafikom eina, gal pasiulysit kokius geriausius zaidimus isleistus nuo 2012-2013 metu, ta prasme as manau, kad daug geru zaidimu nepazaidziau pvz. witcher 3 ir pan, tiesiog pasiulykit tokius kokius butina pazaist, megstu visokio stiliaus.
EDIT: Noreciau kad siulytumet tik AAA zaidimus.
Redaguota 2016-10-22 22:05
🕐 2016-10-22 22:01 #155
Lukasamba parašė:
Atsinaujinau pc, BF1 max grafikom eina, gal pasiulysit kokius geriausius zaidimus isleistus nuo 2012-2013 metu, ta prasme as manau, kad daug geru zaidimu nepazaidziau pvz. witcher 3 ir pan, tiesiog pasiulykit tokius kokius butina pazaist, megstu visokio stiliaus.


Bus Driver
E.T. Armies
Guns, Gore & Cannoli
Rayman Origins
Santa Claus In Trouble
Santa Claus In Trouble... Again!
Valiant Hearts: The Great War
South Park: The Stick of Truth
Middle-earth: Shadow of Mordor
Metro 2033
Redaguota 2016-10-22 22:02
🕐 2016-10-25 21:20 #156
gal zinot ka panasaus i factorio ?
🕐 2016-10-29 23:15 #157
Pasiulykit kazka pazaist per sita savaite atostogu. Kazka smagaus kad uzkabintu
🕐 2016-10-30 00:11 #158
Bence24Kobe parašė:
Pasiulykit kazka pazaist per sita savaite atostogu. Kazka smagaus kad uzkabintu

terraria sp pats tas sueitu.
🕐 2016-10-30 21:25 #159
based1G parašė:
[quote]Bence24Kobe parašė:
Pasiulykit kazka pazaist per sita savaite atostogu. Kazka smagaus kad uzkabintu

terraria sp pats tas sueitu.[/quote]
gal dar ka netycia pasiulysit? Dekui tau uz pasiulyma reiks pabandyt.
🕐 2016-10-30 22:45 #160
Intel celeron 2x1.70 GHz
2 Gb RAM

Pasiulykit kokiu JRPG zaidimu
🕐 2016-10-31 08:48 #161
CS:GO, ARMA 2. Visas dalis pradesiu COD zaist nuo paciu pirmuju :)
🕐 2016-11-01 16:38 #162
Pasiūlykit kažką seno gero, Svarbu šaudyklė būtų.
🕐 2016-11-01 17:03 #163
Return to castle Wolfenstein.
🕐 2016-11-01 17:29 #164
PheonixWright parašė:
Return to castle Wolfenstein.



Tik ką perėjau..


Galit kažką apie antrą pasaulinį karą ? Ar tiesiog iš tų laikų kai CoD 2 buvo populiarūs ?
🕐 2016-11-01 17:32 #165
pasiulyt zaidimu kokiu geru, tokiam pc :D
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4493103080&photo_id=21434222720
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti