📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,382 peržiūros
🕐 2018-10-26 16:19 #331
Ciubaka parašė:
Sveiki,

Gal kas nors gali pasiulyt zaidimu kokiu idomiu ant PC arba PS4 ?

Aciu!


šiaip priklauso ką vadini įdomiu ir koks žanras patinka:
pvz iš strategy Xcom franchise

šiaip pagal metacritic user score galima pasižėt geresniu games, pvz pasirenkį kokį ps4 racing games ir įjungi user score, nes daug patikimiau nei critic scores.
🕐 2018-10-27 20:21 #332
Pc Specs: https://imgur.com/8ZkOjwg

Pasiūlykit kokių žaidimų su įdomia istorija, žinau pc senas, bet kažką turėtų vilkt.
🕐 2018-10-27 20:27 #333
AwnX parašė:
Pc Specs: https://imgur.com/8ZkOjwg

Pasiūlykit kokių žaidimų su įdomia istorija, žinau pc senas, bet kažką turėtų vilkt.
Dreamfall the longest journey, tai vienas is tu retu zaidimu, kuris labai itrauke ir istrigo ilgam.
🕐 2018-11-09 21:20 #334
Pasiulykit kazka casual palost
🕐 2018-11-09 21:43 #335
Saints Row 2 GOG versija, NFSMW, Runescape, Rimworld, Hollow Knight. Jei turi Xbox 360 arba PS3- Catherine.
🕐 2018-11-09 22:24 #336
Undertale
🕐 2018-11-14 15:22 #337
Starcraft 2
🕐 2018-11-25 14:03 #338
Specs; https://imgur.com/8ZkOjwg

Pasiulykit survival zaidimu jeigu manot kad kazka pavilks :D
🕐 2018-11-25 15:55 #339
Girdejes toki minecraft? O jei rimciau stardew valley, unturned (f2p steame)
🕐 2018-11-25 16:07 #340
Visus girdėjęs ir žaides :D Pažaisiu Stardew valley :D
🕐 2018-11-25 18:32 #341
AwnX parašė:
Visus girdėjęs ir žaides :D Pažaisiu Stardew valley :D


Dar Terraria pabandyk. Tas veikia net ant senų mokyklinių kompų.
🕐 2018-11-28 09:27 #342
sveiki, ka galite pasiulyti pazaisti? labiausiai domintu racing, action, shooter ir gal dar simulation.

Processor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2,13GHz
RAM: 4gb
64-bit operating system
🕐 2018-12-26 13:55 #343
Pasiūlykit senesnių žaidimų, tipas nesvarbus, bet kad controller support būtų :D
🕐 2018-12-26 20:58 #344
AwnX parašė:
Pasiūlykit senesnių žaidimų, tipas nesvarbus, bet kad controller support būtų :D


Resident Evil 4 (vanilla)
🕐 2019-01-04 21:54 #345
RPG kaip witcher 3.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti