📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,384 peržiūros
🕐 2016-07-31 16:28 #121
based1G parašė:
skyrim.
Tą skyrim'ą jau išvaikščiojęs skersai išilgai, tiek su modais, tiek be ju :D kažko kito jau norisi :D Ką jau žaidžiau iš rpg: Dragon age visas 3 perėjau, Dragon's Dogma, Dark Souls taip pat visus 3, Skyrim, Oblivion, Morrowind, FFVII,FFVIII,FFX,FFXIII, Mass Effect visus 3, YS VI, Valkyria Chronicles, Kingdoms of Amalur, Gothic 3, Risen visus 3, The legend of heroes. Visų vistiek greičiausiai neišvardijau :D
🕐 2016-07-31 19:51 #122
Izometrinius ir first person Falloutus pabandyk, Torchlight abi dalis, Diablo I-II, Borderlands visos dalys.
🕐 2016-07-31 22:17 #123
Mantulysss parašė:
Pasiūlykit kokių RPG mažiau žinomų ar šiaip kokių Open-World Action, kad galėtų ilgesniam laikui užsiimt.

Specs:
7650m 2gb
i5-3210m
4gb ram


bandyk gothic 1-2
🕐 2016-08-18 18:29 #124


ant tokio pc pasiulykit zaidimu, geriau butu action,shooter, kur daxuja fantastikos irgi nesiulykit
----
dar prie to pacio ant iphone 4 gal kokiu zaidimu pasiulytumet
🕐 2016-08-18 18:32 #125
FwT parašė:


ant tokio pc pasiulykit zaidimu, geriau butu action,shooter, kur daxuja fantastikos irgi nesiulykit
----
dar prie to pacio ant iphone 4 gal kokiu zaidimu pasiulytumet


Mad Max, Half life 1-2, Metro 2033/Last Light, Cod 1-4, Doom3, Arma 1-3
🕐 2016-08-18 23:59 #126
Noscope, is kur mad max atsisiusti normalu gal zinai nes is cia atsisiuntus jis net neisiinstaliuoja, nes ten lyg ir patchas ar kazkas tokio
Redaguota 2016-08-19 00:00
🕐 2016-08-19 01:02 #127
FwT parašė:
Noscope, is kur mad max atsisiusti normalu gal zinai nes is cia atsisiuntus jis net neisiinstaliuoja, nes ten lyg ir patchas ar kazkas tokio


Is kickass gali bandyti. O kas per patch dar? Readme jei buvo, ziurejai? Nes gali buti kad ten jau gatavas grajus iskart ir nieko instap nereik, nors berods pamenu miglotai jog pats lyg ir instalevau ji... LM jei turi pasiziurek ten tikrai turi but
🕐 2016-08-25 21:13 #128
Kažką panašaus į Arma, kad irgi toks simulatorius būtų, Medal of Honor nedomina.
🕐 2016-08-26 13:05 #129
Skersvejis - Operation Flashpoint Red River padekosi man veliau :)
🕐 2016-08-26 15:17 #130
PheonixWright parašė:
Skersvejis - Operation Flashpoint Red River padekosi man veliau :)


Meh, nieko gero žaidimas.
🕐 2016-08-26 15:24 #131
Skersvejis parašė:
[quote]PheonixWright parašė:
Skersvejis - Operation Flashpoint Red River padekosi man veliau :)


Meh, nieko gero žaidimas.[/quote]

Yra ir kita išeitis: Stoti į Talibano smogikų gretas. Ten kaip tik reikia ekstremalų.
🕐 2016-08-26 19:51 #132
sveiki yra zaidzenciu need for speed mw2012 online ? :)
🕐 2016-08-29 11:14 #133
Sveiki pasiulykit kokiu zaidimu, Pc nera galingas. Tad nauju zaidimu galit nesiulyt :D
🕐 2016-08-29 11:59 #134
qazxcv parašė:
Sveiki pasiulykit kokiu zaidimu, Pc nera galingas. Tad nauju zaidimu galit nesiulyt :D


LoL, Hearthstone, SMITE, Dirt 3, FEAR visos 3 dalys, Gothic visos dalys.
🕐 2016-08-29 12:11 #135
warcraft 3 xd, kokio žanro nori patikslink. Smite pats lošiu fun kolkas , tik reik žmonių rast ,kurie naudojas galva žaidžiant.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti