🕐 2016-07-31 16:28
#121
Tą skyrim'ą jau išvaikščiojęs skersai išilgai, tiek su modais, tiek be ju :D kažko kito jau norisi :D Ką jau žaidžiau iš rpg: Dragon age visas 3 perėjau, Dragon's Dogma, Dark Souls taip pat visus 3, Skyrim, Oblivion, Morrowind, FFVII,FFVIII,FFX,FFXIII, Mass Effect visus 3, YS VI, Valkyria Chronicles, Kingdoms of Amalur, Gothic 3, Risen visus 3, The legend of heroes. Visų vistiek greičiausiai neišvardijau :Dbased1G parašė:
skyrim.


