📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,403 peržiūros
🕐 2018-03-16 12:48 #286
f0ker parašė:
[quote]dei1idas21 parašė:
siulykit zaidimu man uzkabinancia istorija pc spec: gt 1030 oc, i3 540, 8 gb ddr3 ram

h1z1 . counter strike . Counter-Strike: Global Offensive , samp , smite , gta v , Rules of Survival , fortnite , WARMODE , Luna Online Reborn , PAYDAY 2 , Lead and Gold - Gangs of the Wild West , The Bureau XCOM Declassified[/quote]

Gal tu geriau nieko nesiūlyk
🕐 2018-03-16 12:48 #287
Pasiulikit zaidimu kuriu system requirements tokie , kaip zaidimu samp , rules of survival , ir call of duty 2
🕐 2018-03-16 14:29 #288
f0ker parašė:
Pasiulikit zaidimu kuriu system requirements tokie , kaip zaidimu samp , rules of survival , ir call of duty 2


call of duty 1
medal of honor allied assault
gta vice city
🕐 2018-03-16 18:23 #289
dei1idas21 parašė:
siulykit zaidimu man uzkabinancia istorija pc spec: gt 1030 oc, i3 540, 8 gb ddr3 ram


Bayonetta, Divinity original sin, Darkness 2 :)
🕐 2018-03-17 11:40 #290
PheonixWright parašė:
[quote]dei1idas21 parašė:
siulykit zaidimu man uzkabinancia istorija pc spec: gt 1030 oc, i3 540, 8 gb ddr3 ram


Bayonetta, Divinity original sin, Darkness 2 :)[/quote]
dekui
🕐 2018-03-17 14:07 #291
dei1idas21 parašė:
[quote]PheonixWright parašė:
[quote]dei1idas21 parašė:
siulykit zaidimu man uzkabinancia istorija pc spec: gt 1030 oc, i3 540, 8 gb ddr3 ram


Bayonetta, Divinity original sin, Darkness 2 :)[/quote]
dekui[/quote]

Na ta progą aš irgi pasiūlysių:
Borderlands 1,2,pre-sequel,Max payne visos trys dalys,bioshock 1,2,infinite,batman arkham asylum su arkham city,Medal of honor pacific assault irgi turi gan neblogą istoriją,Dishonored,Portal abi dalys,witcher 2,nu gal dar bastion bandyk.
🕐 2018-03-17 14:25 #292
Yugi parašė:
[quote]dei1idas21 parašė:
[quote]PheonixWright parašė:
[quote]dei1idas21 parašė:
siulykit zaidimu man uzkabinancia istorija pc spec: gt 1030 oc, i3 540, 8 gb ddr3 ram


Bayonetta, Divinity original sin, Darkness 2 :)[/quote]
dekui[/quote]

Na ta progą aš irgi pasiūlysių:
Borderlands 1,2,pre-sequel,Max payne visos trys dalys,bioshock 1,2,infinite,batman arkham asylum su arkham city,Medal of honor pacific assault irgi turi gan neblogą istoriją,Dishonored,Portal abi dalys,witcher 2,nu gal dar bastion bandyk.[/quote]

As borderlands norejau pabandyt bet neradau gero torrento
🕐 2018-03-17 17:59 #293
Yugi parašė:
[quote]dei1idas21 parašė:
[quote]PheonixWright parašė:
[quote]dei1idas21 parašė:
siulykit zaidimu man uzkabinancia istorija pc spec: gt 1030 oc, i3 540, 8 gb ddr3 ram


Bayonetta, Divinity original sin, Darkness 2 :)[/quote]
dekui[/quote]

Na ta progą aš irgi pasiūlysių:
Borderlands 1,2,pre-sequel,Max payne visos trys dalys,bioshock 1,2,infinite,batman arkham asylum su arkham city,Medal of honor pacific assault irgi turi gan neblogą istoriją,Dishonored,Portal abi dalys,witcher 2,nu gal dar bastion bandyk.[/quote]
kuriuos isvardijai tik witcher 2, moh pa, bastiona neismegines butinai pabandysiu (y) o witcher 3 geras?
Redaguota 2018-03-17 18:00
🕐 2018-03-17 18:54 #294
Panašių į Diablo, Torchlight 1,2, Path of exile gal kas žino?
🕐 2018-03-17 19:35 #295
MeTheMightyLT parašė:
Panašių į Diablo, Torchlight 1,2, Path of exile gal kas žino?


Loki (Loki: Heroes of Mythology)
, bet perspėju, LABAI LABAI DAUG GRINDING (iš pradžių nk, bet po valandos visi lygiai bus -10m pajudėsi ir 20 enemies... ir taip whole game)
šiaip labai smagus, bet po kokių 3h tikriausiai atsibostų.
🕐 2018-03-17 22:59 #296
Grim Dawn - Bet perspeju piratines versijos turi buga, kad negali questu daryti, bet jeigu pirksi nepasigailesi.
🕐 2018-03-17 22:59 #297
Grim Dawn - Bet perspeju piratines versijos turi buga, kad negali questu daryti, bet jeigu pirksi nepasigailesi.
🕐 2018-03-17 23:06 #298
dei1idas21 parašė:
[quote]Yugi parašė:
[quote]dei1idas21 parašė:
[quote]PheonixWright parašė:
[quote]dei1idas21 parašė:
siulykit zaidimu man uzkabinancia istorija pc spec: gt 1030 oc, i3 540, 8 gb ddr3 ram


Bayonetta, Divinity original sin, Darkness 2 :)[/quote]
dekui[/quote]

Na ta progą aš irgi pasiūlysių:
Borderlands 1,2,pre-sequel,Max payne visos trys dalys,bioshock 1,2,infinite,batman arkham asylum su arkham city,Medal of honor pacific assault irgi turi gan neblogą istoriją,Dishonored,Portal abi dalys,witcher 2,nu gal dar bastion bandyk.[/quote]
kuriuos isvardijai tik witcher 2, moh pa, bastiona neismegines butinai pabandysiu (y) o witcher 3 geras?[/quote]

as gal 15 min palosiau witcher 3, tai kol kas neblogas, performance atrodo geriau uz witcher 2
🕐 2018-03-25 18:55 #299
Pc Specs : https://prnt.sc/irm3t7

Pasiūlykit Racing žaidimų
🕐 2018-03-27 21:57 #300
AwnX parašė:
Pc Specs : https://prnt.sc/irm3t7

Pasiūlykit Racing žaidimų


Need For Speed visi iki Pro Street, toliau nežinau ar išvis kažkas veiks.
FlatOut pirmosios dalys.
Colin McRea raliai iki 2005, Dirt net neliesk, nes neveiks.
Richard Burns Rally
Juiced pirma dalis.
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti