📰 Naujienos 💬 Forumas 👤 Prisijungti ✏️ Registruotis
STICKY "Pasiūlykit žaidimą" tema
421 žinutės · 224,392 peržiūros
🕐 2017-01-18 21:09 #196

Nvidia GeForce 820M 1GB
RAM 4GB

Pasiūlykit kokių game su įdomia istorija, panašiu, kaip Mafia (visos dalis) Tomb Rider ir t.t. Kad pavežtu pc nors žinau, kad silpnas, bet veža, kaip žvėris :D Ačiū iš anksto ;)
🕐 2017-01-20 00:37 #197
djdariuxx parašė:

Nvidia GeForce 820M 1GB
RAM 4GB

Pasiūlykit kokių game su įdomia istorija, panašiu, kaip Mafia (visos dalis) Tomb Rider ir t.t. Kad pavežtu pc nors žinau, kad silpnas, bet veža, kaip žvėris :D Ačiū iš anksto ;)


Saints Row, LA Noire jei ne prieš linijinį siužetą, Sleeping Dogs, Far Cry iki 3 dalies, Dead Space, Alan Wake, Mass Effect visos 3 dalys, Darksiders 1-2.
🕐 2017-01-20 20:09 #198
Pasiūlykit racing žaidimų, kuriuose būtų bmw modelio mašinų ir customization kaip ant nfs carbon.
🕐 2017-01-20 20:13 #199
Rufinaz parašė:
Pasiūlykit racing žaidimų, kuriuose būtų bmw modelio mašinų ir customization kaip ant nfs carbon.



BMW M3 Challenge :D :D :D :D

O realiai geras vaikystės žaidimas buvo, sukelia nostalgija kartais.. :D
🕐 2017-01-20 20:44 #200
Enzo parašė:
[quote]Rufinaz parašė:
Pasiūlykit racing žaidimų, kuriuose būtų bmw modelio mašinų ir customization kaip ant nfs carbon.



BMW M3 Challenge :D :D :D :D

O realiai geras vaikystės žaidimas buvo, sukelia nostalgija kartais.. :D[/quote]

Vaikystei irgi teko žaist patiko bet dabar ten gryna nesąmonė :D kai yra geresnių
🕐 2017-01-20 21:21 #201
Rufinaz parašė:
Pasiūlykit racing žaidimų, kuriuose būtų bmw modelio mašinų ir customization kaip ant nfs carbon.


NFS Pro Street ir Undercover turi bent po 2 modelius ir Autosculpt customization. Shift ir Shift2 irgi turi gerą customization, bet ten jau apribota kitaip nei ankstesnėse dalyse.
🕐 2017-02-03 17:36 #202
Priviet pacanai, kadangi dabar turėsiu gan daug laiko kurį reiks išnaudot tai prašau jūsų pagalbos, pasiūlykit kokį žaidimą, pc toks vidutinis Intel (R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70 GHz. 4GB ramu. Žaidimai patinka tokie kad nebūtų grynai viskas per ta patį, kad atrastum kokių naujovių, galėtum kažką tobulint, na ir fantastika žaidime kaip visada praverčia. Paskutinis žaidimas kurį žaidžiau buvo Bioshock Infinite, tai buvo kažkas wow, sunku buvo atlipt nuo kėdės ar net žinutę atrašyt, tad butu faina kažka panašaus tokio įtraukiančio. Būsiu labai dėkingas :)
🕐 2017-02-03 18:20 #203
Tyson4 parašė:
Priviet pacanai, kadangi dabar turėsiu gan daug laiko kurį reiks išnaudot tai prašau jūsų pagalbos, pasiūlykit kokį žaidimą, pc toks vidutinis Intel (R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70 GHz. 4GB ramu. Žaidimai patinka tokie kad nebūtų grynai viskas per ta patį, kad atrastum kokių naujovių, galėtum kažką tobulint, na ir fantastika žaidime kaip visada praverčia. Paskutinis žaidimas kurį žaidžiau buvo Bioshock Infinite, tai buvo kažkas wow, sunku buvo atlipt nuo kėdės ar net žinutę atrašyt, tad butu faina kažka panašaus tokio įtraukiančio. Būsiu labai dėkingas :)


Ankstesnės Bioshock dalys, Dishonored abi dalys su DLCs, Wolfenstein The New Order su Old Blood, Shadow Warrior abi dalys, Far Cry 3, Fallout 2, Witcher 1-2, Dark Souls, Skyrim su modais.
🕐 2017-02-03 19:03 #204
Wololo parašė:
[quote]Tyson4 parašė:
Priviet pacanai, kadangi dabar turėsiu gan daug laiko kurį reiks išnaudot tai prašau jūsų pagalbos, pasiūlykit kokį žaidimą, pc toks vidutinis Intel (R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70 GHz. 4GB ramu. Žaidimai patinka tokie kad nebūtų grynai viskas per ta patį, kad atrastum kokių naujovių, galėtum kažką tobulint, na ir fantastika žaidime kaip visada praverčia. Paskutinis žaidimas kurį žaidžiau buvo Bioshock Infinite, tai buvo kažkas wow, sunku buvo atlipt nuo kėdės ar net žinutę atrašyt, tad butu faina kažka panašaus tokio įtraukiančio. Būsiu labai dėkingas :)


Ankstesnės Bioshock dalys, Dishonored abi dalys su DLCs, Wolfenstein The New Order su Old Blood, Shadow Warrior abi dalys, Far Cry 3, Fallout 2, Witcher 1-2, Dark Souls, Skyrim su modais.[/quote]

Opaaa, žiauriai dėkingas, yra nematytu, sudomino tiek dishonored, tiek wolfensteinas su shadow warrior, tik įdomu ar išveš kažką, na bet bandysim (Y)
🕐 2017-02-10 19:26 #205
Reikia kabinančio žaidimo, online - privalumas. (lol/wow/l2/cs/rs/dota nereikia)
🕐 2017-02-11 14:04 #206
a2 parašė:
Reikia kabinančio žaidimo, online - privalumas. (lol/wow/l2/cs/rs/dota nereikia)


Brawhalla visai nieko retkarciais pataskyt tik is pradziu gali *t nes visi viena judesiuka spawnina...
🕐 2017-02-11 16:11 #207
Machinery parašė:
[quote]a2 parašė:
Reikia kabinančio žaidimo, online - privalumas. (lol/wow/l2/cs/rs/dota nereikia)

Paladins arba Overwatch.[/quote]

Grįžau prie paladins, dėkui
🕐 2017-02-14 15:07 #208
Reikia lenktyniu grajaus kaimynų vaikiui, nusipirko paprastą vairą, nežinau ką pasiulyt, kažką paprasto, nedaug reikalaujančio ir užimančio vietos, įdomaus, smagaus, ar rimčiau atrodančio :D Vaikis pirmokas :D
🕐 2017-02-14 20:54 #209
lukinisss parašė:
Reikia lenktyniu grajaus kaimynų vaikiui, nusipirko paprastą vairą, nežinau ką pasiulyt, kažką paprasto, nedaug reikalaujančio ir užimančio vietos, įdomaus, smagaus, ar rimčiau atrodančio :D Vaikis pirmokas :D


GRID 1-2 turėtų pradžiai užtekti.
🕐 2017-02-16 13:00 #210
Gal kas kas žinot kokiu siaubo žaidimų. Kad būtų be jumpscare ir kad reikėtų likt nepastebėtam.. slapstytis kaškas tokio :D
Atsakyti gali tik prisijungę nariai. Prisijungti